Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi kell a tini lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi kell a tini lánynak?

Figyelt kérdés
14-16 éves korosztályra kell most gondolni, én 16 éves srác vagyok.
2011. jún. 2. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagy f*szu
2011. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem leszűkíthetjük a kört,ha inkább te mondod el,milyen vagy.Amúgy meg ez tök relatív.
2011. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Félénk visszahúzódó srác vagyok.

Külsőm, 180cm vékony, kék szem barna haj, és szemüveges vagyok.

16F

2011. jún. 2. 22:33
 4/13 anonim ***** válasza:

hát figyu mivel az igazi külsőd nem tudjuk ezért abban nem tudunk mondani semmit


én csak annyit tudok mondani hogy legyen egy ipodod, legyen a lábadon converse tornacipő és ne legyél szégyenlős.

2011. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem tök rendben vagy, csak merd megszólítani a csajokat, mert ők biztos nem mennek oda hozzád!

15/l

2011. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 cherry. ***** válasza:
Általában az ún. "páwák" kellenek nekik:-D Tisztelet a kivételnek.
2011. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Milyen pávák?


Csak nem pua vagy? :P

2011. jún. 2. 23:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Min:legyen 3nike cipőd,2converse,min.15ezer ft-os parfümöd,menő kocsid,szüleid legyenek vállalkozók...hasonlíts SP-re,v fluorra
2011. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 B.angel ***** válasza:

Ha-ha-ha kedves utolsó! Szaporodnak az ilyen megkeseredett kisfiúk/nagyfiúk, akik azért mert visszautasították őket, azt hiszik minden lány ugyanolyan? Vagy te vagy az aki, hülye kérdéseket rak fel nap, mint nap, amiko arról szólnak, hogy minden lány álszent?

Egyébként, meg így külső alapján (amit leírtál) rendben vagy! :) Nekem bejönnek a szemüveges fiúk, ne kérdezd miért! A lényeg, hogy merj kezdeményezni, lehet, hogy elterjedt manapság az, hogy egy lány is merjen, de szerintem jobb, ha te teszed meg a kezdő lépést. Legyél vicces, kedves és hűséges. A legtöbb NORMÁLIS (nem álszent) lánynak ennyi elég is lesz. De persze, ha neked olyan lány kell, akinek tényleg az a fontos, hogy hány Nike és Adidas cipőd van, meg mennyi pénzed, akkor...

19/L

2011. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerinted a puának meg apáwának mi köze egymáshoz? :D A páwák azok a divatos plázafiúk, semmi köze a peacockinghoz... Am meg 16 évesen még nem kéne puázni.. XD
2011. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!