Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem menő pasi az el is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem menő pasi az el is áshatja magát? (tini lányok figyelem! )

Figyelt kérdés

Nem vagyok dagadt, se ronda, se kopasz, igaz nem vagyok egy kigyúrt állat, de nincs rajtam egy deka háj sem, de még is mindig amikor úgy érzem összejönne egy lánnyal, mindig otthagy egy menőbb srácért. (menőbb nem úgy értem mos, hogy vonzóbb, mert azt még megérteném, de amikor egy nálam négy évvel idősebb, zsíros hajú, égimeszelő, vézna, sárgafogú, gyerek miatt hagynak ott megáll az eszem!)


16F

16F


2011. jún. 27. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert idősebb, több pénze van és tudja furikázni kocsival ide oda.
2011. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nyugi neked majd egy normális csajod lesz, aki nem azt akarja hogy minél többen...

Természetes hogy a lányok az ilyen fiukhoz vonzódnak hisz' ők a "férfik" (én sem vagyok ilyen) de előbb utóbb -vagy találsz egy rendes lányt, aki azt akarja hogy szeressék- vagy beleunják maguk a csajok hogy folyton koppannak és komolyabb kapcsoaltot akarnak, ekkor viszont nem a "legmenőbb csáveszhoz" mennek majd. :)

2011. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát nemtom:SS lehet hogy kevésbé vonzódott hozzád?

én nem az a fajta vagyok h 20 éves pasi kell mivel 14(de nemsokára 15) tehát nálam ez a korosztály ami szóba jöhet: 14,15,16,17

tehát ennél idősebbet nem szeretnék. inkaz a jobb ha egy évvel idősebb. és nem kell a föld alá ásnod magad, csak nem ő volt a megfelelő lány neked.

14/L

2011. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nálad négy évvel idősebb, zsíros hajú, égimeszelő, vézna, sárgafogú gyerekkel sokkal jobban megértették egymást mert nem annyira gyerekes.
2011. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ugyan már, jobban megértették egymást?

Röhögnöm kell.

Akár anyám mondta, volna ezt a süket maszlagot.

Mindig ezt hallom (anyámtól is) "majd lesz egy olyan lány"? (amikor ezt mondja nekem egy nő, akkor mindig úgy érzem, csak nem én leszek az a lány)

Mikor?

Mindenütt van egy vonzóbb "egyed", a kérdés, azt, hogy mért vonzóbb? Menőbb?


Autója, meg sok pénze lehet?

Ezen is röhögnöm kell, sima vászon galyóba feszített, nem hiszem, hogy még autója is lenne.

Hiába töröm magam.

2011. jún. 27. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:

csak rossz lányt fogtál ki,

ne aggódj majd jön valaki :)

2011. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Háromszor is rossz lányt fogtam ki?
2011. jún. 27. 17:51
 8/14 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresgélsz,

vagy benned van a hiba gondolkozz el...

leírtad a külső tulajdonságaidat az oké,de lehet,hogy mással van a gond

2011. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hm, szóval nem nézett ki jól a srác és még csak gazdag sem volt, mégis őt választotta? Akkor bizony benned van a hiba barátom :)
2011. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A reagálásaidból az jön le, hogy nagyon sokra tartod magad, ami nem baj, de nem mindig mi vagyunk a legjobbak!!!

Légy kedves és nem bunkó!

L/16

2011. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!