Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen egy nálatok 25-30 centivel magasabb pasival járni?

Figyelt kérdés
Úgy általában, illetve konrét helyzetekben, pl. szex közben. :)
2011. jún. 3. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában véve nincs vele probléma. Szexben meg kerülendő a 69-es póz.:) Ennyi.
2011. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én párom két fejjel magasabb nálam. Semmiben nem akadályoz, nem zavar.
2011. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom hogy ilyen magas!:DSzexben sincs semmi gond 1-2 póz kizárva dehát annyi van hogy most az tök mind1:)
2011. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én külön örülök neki, hogy a mostani párom ennyivel magasabb. Jól érzem magam mellette és talán nagyobb biztonságban is :) Eddig még semmiben nem zavart minket :D Azért írom mert az előző párom olyan magas volt mint én vele több gond volt szerintem. De természetesen nem diszkriminálom az alacsonyabb pasikat mielőtt valaki letámadna ismét. 5 évig együtt voltunk.
2011. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, jobban biztonságban érzem magam mellett, s szeretem is nagyon, ahogy a hosszú karjaival lábaival körbefon, s úgy ölel át :) Ő meg szereti, hogy ennyire manó vagyok, s tud ölelgetni, meg gyúrogatni:D Meg az ölébe bújhatok, emelgethet, stb. Nagyobbacska barátnőit, nem tudta így... :) Mondjuk 69 tényleg eléggé kizárt, de szerintem a többivel semmi gond;)
2011. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, az én magasságomban nem könnyű ennyivel magasabb srácot találni. de kipróbálnám :D
2011. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 163 ő 195:) Alapból szeretem a magas srácokat.

Nekünk megy a 69 így is:O:)

2011. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 69-et miért kell kerülni? az megoldható ekkora magasságkülönbségnél, tapasztalatból mondom.

Amúgy nem a legszerencsésebb ekkora magasságkülönbség, dehát ez van, le nem lehet vágni belőle... Magassarkúval egy kicsit lehet enyhíteni a problémán...

2011. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Uhhhhhh, egyszer volt egy 198 centiméteres fiúm....hát én ahwwwww *________*
2011. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én hülyén érezném magam mellette, meg gyereknek is. Persze ha megismerkedek egy ilyen sráccal aki legalább 190 centi hozzám(én 161 vagyok), és megértjük egymást meg megvan az a bizonyos szikra akkor természetesen nem emiatt szakítanék vele. De inkább kerülöm az ilyen pasikat.

Persze nem ítélem el a magasságuk miatt, hiszen nem tehet róla senki, hogy milyen magasnak született. De én egy 170-6 centi magas fiú mellett sokkal jobban érzem magam.

2011. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!