Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza a bizalmát? Van még nála esélyem egyáltalán?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok, már lassan másfél éve hogy szakított velem az exem. Elkövettem egy hibát. Megcsaltam.Mai napig bánom és mondtam is neki hogy én még mindig szeretem, és érte bármire képes lennék, de ő azt mondta hogy ő már nem szeret úgy mint régen. És ez az amit nem értek. Én ha nem szeretek valakit akkor nem vagyok vele délutánonként, nem smárolok vele órák hosszáig. Szóval nem értem. Amikor meg felhozom neki, hogy múltkor azt mondta hogy nem szeret akkor csak tereli a témát. Most akkor mi van?Segítsetek kérlek. Nagyon szeretem.
2011. jún. 3. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minek csaltad meg ha szereted
2011. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lépjetek tovabb, ebben a kapcs. ban már nem lesz többé bizalom..
2011. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem akartam megcsalni sőt ha olyan paraszt lennék akkor el se mondtam volna neki..
2011. jún. 3. 20:37
 4/13 anonim ***** válasza:

pfffff

ezt utálom a legjobban

amikor azt mondják h nem akartam megcsalni

akkor hogy történt?

megeröszakoltak?

nem

akkor meg akartad csalni

2011. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem erőszakoltak meg csak egyik közös haverunk rám mászott, mikor hazafelé jöttünk egy buliból szerinted mit tudtam volna csinálni?
2011. jún. 3. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:

nemet mondani

ha nem eröszakolt meg akkor hagytad magad

ennyi

a szex 2 emberen múlik

2011. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem szexeltünk. épp ezaz.! nem értem hogy mért nem tudott megbocsájtani hisz tapizás meg csókon kivül nem volt több..
2011. jún. 3. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:

én se bocsátanék meg ha más faszival smárolna a párom

igy jártál

2011. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ja de akor miért kavar velem ha elvileg semmit nem akar?-.- azért ez is érdekes.. vagy csak én vagyok hülye?-.- tudtommal ha nem szeretek vkit akor azt hagyom a francba nem hogy még délutánonként találkozok vele
2011. jún. 3. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:

sztem meg már nem bizik benned de azér sexre még jo vagy

ennyi

2011. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!