Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen téma, de fontos!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen téma, de fontos! Hogy nyerjem el a bizalmát? Van rá esélyem, hogy szeressen, vagy kiábrándító dolog amit műveltem? F/34

Figyelt kérdés
15 éve van állandó munkahelyem, de esténként és hétvégén az volt a szórakozásom, hogy hölgyeket szórakoztattam pénzért. Ez nem kevés pénzt jelentett, ami akkor jól jött. A neten hirdettem. Akkoriban nem volt kapcsolatom, így nem is éreztem miatta kellemetlenül magam. Most viszont fordult a kocka. A baráti társasághoz került egy nagyon csinos lány, aki tetszik nekem. Viszonozta ő is a vonzalmamat, de egyik napról a másikra megváltozott a helyzet. A fülébe jutott az előéletem. Beszéltem vele erről, és megértett engem de mégsem nyitott felém.Tényleg ennyire kiábrándító dolgot tettem? Hogyan ismerkedjek ezekután? Csajok, mi a véleményetek erről? Már tényleg megváltoztam!
2011. aug. 31. 13:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Most őszintén: te kezdenél egy volt k*val?
2011. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

Nálam nem lenne esélyed.

33N

2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Elsőnél a pont
2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha most azt mondom, hogy nincs (csak mert nálam nem igazán lenne) akkor feladod?

Ne tedd. Bizonyítsd be neki, hogy megváltoztál.

2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%
Nálam is elástad volna magad ÖRÖKRE.
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindegy, hogy a hölgyeket kísérgetted színházba, moziba, kúltúrrendezvényekre vagy le is feküdtél velük!!!

Az utóbbi azért zavarna egy kicsit engem is.

Lássuk be, a kísérgetésből nincsen dugigyerek, se betegség, se exek meg semmi. Hm?

22/N

2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Az hagyján, hogy egy pasi kezdene-e k.rvával, de ha a férfi az a bizonyos k.rva, aki alárendeli magát pénzért nőknek, nálam minden hitelét, és férfiasságát elveszti. Egyszerűen nem tekinteném őt onnantól férfinak. Akármilyen is a hétköznapokban.
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem ítéllek el ezért, de nem hiszem, hogy összejönnék Veled. Ahogy az első is írta, Te kezdenél egy volt k-val?

Ettől függetlenül, megpróbálhatnál beszélni a lánnyal négyszemközt erről. Még a biztos nem is jobb, mint a bizonytalanság!

23L

2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Hát a kérdése jó! Te hogy viszonyulnál hozzá, ha előtte prosti lett volna?

Meg sok függ attól hogy adtad elő. Ha úgy, hogy jajj szegény te, kellett a pénz nem tudtál mit tenni, akkor nekem se lenne szimpatikus. Viszont ha szimpla tényként, ez volt, nem szégyelled akkor nem olyan gáz. Vagyis gáz, de elfogadhatóbb. Ilyenkor megfordul az ember fejében, hogy mit szedtél össze, milyen ember vagy, mennyire hűséges, ha mondjuk család lesztek és megszorultok nem folyamodsz-e titokban ehhez stb. Nem tudsz mit tenni, lassíts a tempón, hagyd, hogy megismerjen. Beszélgess sokat vele.

Mondani lehet, hogy megváltoztál, most meg kell hogy ismerje, hogy gondolkodtál akkor, és milyen a világnézeted most.

2011. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Húha,nehéz mert biztos benne van a lányban a félsz, hogy bármikor ujra kezdheted.

De kitartó udvarlással nem reménytelen.Tudod a bizalmat nem adják ingyen,ki kell érdemelni.Szóval ne add fel.

Ha nekem egy ilyen előéletű pasi bebizonyitaná,hogy megváltozott,akkor én benne lennék vele egy kapcsolatban.

A multad az megtörtént,ne ez határozza már meg a jövődet.

Egyébként amikor a férjemmel még csak találkozgattam kiderült volt 1x k*rvával,na gondolhatod mit éreztem,de aztán rájöttem az a mult mind hibázunk.A lényeg hogy most milyen vagy.

2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!