Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már így "összejöttök"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már így "összejöttök" valakivel, utána szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés

Egy sráccal (18)/én 17/ egyre többet lógtunk együtt, mivel közös a baráti körünk..nagyon tetszettünk egyásnak.Felvett msnre, elkérte telószámom stbstb.Tegnap randira hívott.Elmentem...a végén romantikusan hazakísért..a kapuba pedig megcsókolt.Nem szoktam ilyet csinálni, hogy ilyen gyorsan belemegyek bármibe is, és azt mondja ő sem.Ma is találkoztunk, minden rendben volt.Csak aztán nekem hazakellett jönnöm.és a bátyja hozott haza.A kapuba megálltunk...beszélgettünk még.

Erre jött a srác öccse (akivel tegnap voltam), nézett egyet és elment..Utána egyből felhívtam hogy ne értsen félre semmit nem akarok már a bátyjától (párhónapja eléggé tetszett,de nem tudtam hogy tesók) és ne haragudjon ha félreérthető volt a szitu.Mondta hogy találkozzunk...

Közölte, hogy szerinte ez nagyon gyors volt.És adjak neki egy napot, hogy mindent át tudjon gondolni.Mert ő már nem 1-2hetes kapcsolatot akar.Mit ne mondjak..elég szarul esett..

Most érthető ez a viselkedés?Azt mondta, hogy semmit nem akart még annyira mint most engem.Akkor miért kér egy napot gondolkozásra?Ne fűzzek hozzá sok reményt?:\ Vagy mit csináljak?Segítsetek kérlek..


2011. jún. 3. 22:15
 1/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:

De akar téged, csak amikor meglátott a bátyjával, akkor elbizonytalanodott...

Azt hitte csak játszol vele, és most bizalmatlan egy ideig. Szerintem beszélgess vele, hogy megnyugodjon, de persze csak ha kell neked.

2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor minden rendben lesz?

Nekem komolyan nagyonkell..:\

2011. jún. 3. 22:37
 3/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Igen, de biztosan sokat segítene ha ezt ki is mutatnád felé.
2011. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy igazat mond? Néha mindenkinek át kell gondolni a dolgokat, és jó, ha ezt már a kapcsolat elején megteszi.
2011. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell neki semmit se átgondolni.. ez egy szimpla védekezési módszer, szeret téged, csak ott volt a bátyja érdekes helyzetben.

lélek kulcsa, ha beszélgetsz vele, beszélni beszélni beszélni és beszélni.. nyugi, minden rendben lesz!

2011. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!