Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2évig vársz a barátnődre. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2évig vársz a barátnődre. De ő nemsokkal a kitűzött időpont előtt megcsal, odaadja valaki másnak a szüzességét. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 19:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gáz!!sajnálom! szerintem nem tudnám megbocsátani neki
2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan otthagynám! 18/L Nem beszéltetek róla?
2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Otthagynám, mint azt a bizonyost a fűben. Remélem terhes lesz attól a sráctól.
2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
32%

Hát haver te egy igazi lúzer vagy. Remélem közben azért kiverted néha... :)

Remélem azt sem hiszed el, hogy csajodnak az volt az első.

2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ő lenne az a valaki akinek az életben nem köszönnék többet.
2009. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
egy haverommal történt +. szegényt úgy sajnálom, egyedül nekem mondta el. majdnem öngyilkos is lett. én beszéltem le róla:$
2009. márc. 18. 19:06
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de a helyedben soha többet nem szólnék a barátnődhöz. Hihetetlen nagy görénység amit tett. El sem hiszem, hogy van ilyen. Hát ezen most nagyon felhúztam magam. Örülne, hogy egy ilyen normális pasit kifogott, aki képes volt rá várni 2 évet (én nem tudom, hogy bírtad), erre lefekszik mással. Hát ez undorító.
2009. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

Elküldeném nagyon messzire, és egyikünk sem akarná, hogy mégegszer, bárhol is találkozzunk.

Ha nagyon kiakadnék, akkor az internet nyújtotta lehetőségekkel közölném a világgal, ki is ő. (Ha van kompromittáló fotó, akkor az minimum 3 oldalra is kikerülne) Nem köszönné meg, az biztos. (De ehhez nagyon ki kéne már akadnom)

2009. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az eddigi válaszolókkal.Te jobbat érdemelsz,vártál rá 2évig és képes volt erre...nem hozzád való,nem érdemes miatta keseregni,TE jobb vagy!...max.az időt sajnálnám,amit rá pazaroltam,nem őt.
2009. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
Én valószínűleg szakítottam volna vele, de legalább már egy évvel ezt megelőzően.
2009. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!