Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akarhat? Nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat? Nem tudom, megromlana-e ettől a barátságunk.18F

Figyelt kérdés
Már kb amióta az eszemet tudom ismerek egy lányt, bár évente olyan 2-3 hetekre találkoztunk(volt, hogy többet is), de mindig csak barátként viselkedtünk egymással. Persze sokat gondoltam rá, hogy lehetne-e másként.Közben neki lettek pasijai, de aztán szakított velük, és ekkor történt egy fura dolog.Egy buliban voltunk közösen és már elég jó hangulatban volt a lány, és egyszer csak azt mondta minden bevezetés nélkül, hogy tudtam-e hogy régen nagyon bejöttem neki.Ezt nem tudom mire vélni, célzás akar lenni?Ha igen, akkor elég gyér.Segítsetek kéne egy használati utasítás a lányokhoz.Még ugyanaznap, később történt az is hogy csak úgy üldögéltünk meg beszélgettünk(kicsit leült a buli) aztán ő elment wcre, és egy tök idegen srác ilyet mondott nekem a lány távollétét kihasználva: ,,tudod, hogy ez a lány csak arra vár, hogy lesmároljad?"Ezek után végképp meg vagyok zavarodva, ez történt már vagy fél éve.Azóta rágódom rajta de nem akarom elveszteni a barátságát, nem tudom mi legyen...
2011. jún. 5. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked bejön a csaj.Te bejössz a csajnak.Tiszta sor.Attól nem fog megromlani a barátságotok ha összejöttök ! ;)
2011. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem attól tartok, hogy mi van ha összejövünk, hanem attól, hogy ha mondjuk szakítunk, vagy nem jól úgy fogadja a közeledésem, ahogy vártam, akkor nem hidegülünk-e el egymástól...Ha érted
2011. jún. 5. 23:40
 3/3 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de látom nem sieted el a dolgot.

Fél évvel ezelőtti kétes jelekből próbálsz a jelenre következtetést levonni. Ebből így nem sok minden lesz.

Simán el tudom képzelni,hogy még ha be is jöttél neki,fél év alatt ez megváltozott.

Azonban ennyiből nem lehet megállapítani,hogy biztosan bejössz neki,vagy biztosan nem de ha akarsz valamit,nem szabad ennyire elaludni.

Egy seggel meg két lovat nem lehet megülni,vagy szerelem van vagy barátság.Ha összejöttök és utána szakítás lesz,értelemszerűen nem lesz már olyan a barátságotok mint ami előtte volt,ha megmarad egyáltalán.

2011. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!