Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem belestem a lakótársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem belestem a lakótársamba! Nagyon szeretem, de nem merem neki bevallani, mert félek, hogy ő nem érez így irántam és megromlana az idáigi jó baráti viszonyunk és már nem úgy tekintene rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem már 1éve együtt lakom 1lánnyal, nagyon jól elvagyunk, de igaz neki van barátja. Amikor csak tehetem sietek haza, hogy minél több időt tölthessek vele és úgy is érzem, hogy úgy kezelem, mint egy hercegnőt, de szerintem ő nem veszi a lapot.
2011. júl. 2. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hát,a nőknek ez természetes.Csak akkor sír a szájuk,amikor hercegnőből cseléddé válnak,megmagyarázhatatlan okokból kifolyólag.
2011. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,ne tegyél semmit,ha van barátja az kizáró ok.
2011. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még sokat kell tanulnod a nők terén,ne mond meg neki!!
2011. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha össze vagy zárva valakivel ne csodálkozz... mindig kialakul a beltenyészet.
2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy ne mondjam meg neki és hagyjam a francba? Pedig nagyon boldog lennék, ha vele lehetnék komolyabban, nem csak lakótársi viszonyba. De pedig jól elvagyunk, sokszor csinálunk közös progikat és akkor úgy érzem, hogy nagyon bír engem. hát nem tudom
2011. júl. 2. 22:53
 6/7 A kérdező kommentje:
És az is érdekelne, hogy szerintetek, miért nem kellene bevallanom, hogy szeretem. Érdekel a ti véleményetek is.
2011. júl. 3. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2017. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!