Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz e ez a tény hogy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz e ez a tény hogy nőt csak így lehet megtartani?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki régóta együtt van már barátnőjével ,és ö azt állítja hogy ezt úgy sikerült neki elérni hogy Addig forgatta a dolgokat amíg el nem lehetetlenítette a csajt annyira hogy máshová rajta kívül ne tudjon menni Összeugrasztotta a szüleivel meg ilyenek. ,és ha problémája van a nőnek tovább tetézi azzal hogy leugatja és a nő kér a végén még tőle bocsánatot. De ez nekem inkább úgy tűnik mint a háziállattartás. Lehet én furcsállom csak a dolgokat bár bevallom nekem nem volt soha 4-5 hónapnál hosszabb kapcsolatom. Én a nőket sose kezeltem tulajdonnak hanem inkább társamnak páromnak ,meg kicsit barátomnak is. Lehet itt rontottam el! Azon gondolkodom hogy talán nekem is így kéne csinálnom. Csak nem értem mi értelme van így?? Mi erről a véleményetek?
2011. jún. 5. 23:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok véleményt mondani, van ilyen nő is, meg olyan is.

Csak annyit mondanék, hogy a volt párom összeveszített a családommal, a szüleimmel, eltávolított a barátaimtól. Nem is vagyunk együtt már évek óta és szerencsésnek tartom magam, hogy nem vagyunk együtt.

2011. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy aki így csinálja az ritka nagy paraszt. Most csak azért kitolni vele, hogy veled maradjon, mikor ilyen módszereket használva nélküled sokkal boldogabb lenne
2011. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Ez f*szság,a haverod egy p*raszt. (bocsi.)

Ez roppant szemét dolog,ha vkit szeretünk,nem b@szunk ki vele,ezt magyarázni kell?? Máshogy is meg lehet simán tartani nőket,ha a barátodnak már csak ez az 1 fegyvere van,az szánalom. Amúgy is,ha a nő menni akar,előbb-utóbb úgyis menni fog.


21/F

2011. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 napietus ***** válasza:
63%
a haverodnak nincs igazi kapcsolata, nagy koppanás lesz ennek a vége. amúgy így csak az ostoba nőket lehet "megfogni", aki értelmesebb mint egy papucsállatka, az idejében lelép. pl. mikor a szüleivel akarod összeugrasztani, Téged fog dobni, mert tudja, hogy pasi kismillió van a Földön, apa, anya meg csak egy. barátokkal dettó. szóval a haverod is meg fogja szívni (remélem), Te ne így csináld! aki ennyire buta, hogy ezt meg lehet vele csinálni, az meg minek kell? csak égni fogsz vele...
2011. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják lelki terrornak. A végén vagy öngyilkos lesz a nő, vagy elborul az agya és megöli a barátodat.
2011. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
én nem is hibáztatnám érte
2011. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Én örömmel verném agyon az ilyeneket.
2011. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség. több mint 8 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, és nem szólok bele hogy micsináljon. ha a héten egyetlen napra amit együtt tölthetnénk beszervez vmi más programot, amit amugy bármi másik nap is megtehetne amikor nem érek én rá, akkor azér az rosszul esik, na de ez messze nem behatárolás meg ellehetetlenités.

barátként is és társamként is tekintek rá, ha problémánk van együtt keresünk megoldást, ami mindegyikünknek jó. néha nehéz, de megoldjuk. szerintem ez egy kapcsolat lényege, hogy tartós maradjon, hogy tudjuk együtt megoldani a problémákat, nem az hogy kisajátitsuk egymást... meg megalázza vki a másikat hogy még ő kérjen bocsánatot aki nem is hibás...

szal ez nem igaz és ez nem tény hogy csak így lehet. ha valami tény akkor nem kérdezzük meg hogy igaz e, akkor az tény... na mindegy szóval hülyeség és nem igaz...

2011. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg bűntény is ezt csinálni egy másik emberrel.
2011. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 napietus ***** válasza:
93%
ja, és ne hasonlítsd össze, állatot nem lehet így tartani. én velük különbül bánok...tényleg remélem, hogy a lány észhez tér, és megszabadul a gyökér haverodtól. egyébként ha igazi férfi lennél, Te sem néznéd tétlenül ennek a védtelen nőnek a szenvedését, hanem segítenél rajta. ez becsületbeli kötelességed lenne, és mindenki másnak is, aki ismeri a helyzetet.
2011. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!