Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarhat a tény, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhat a tény, hogy a párom az exével arról nosztalgiázik cseten, hogy 7 évvel korábban milyen sok időt töltöttek együtt és hasonlók?

Figyelt kérdés
No meg arra is rákérdezett, hogy ha már ő át lett vágva, lecserélve, a másik kapotte jobbat, mint ő?! Most ez a férfi egó, vagy még mindig zavarja, hogy ejtették? (az hogy az én gépemről folytatta le ezt a beszélgetést,és még bár ki sem X-elte az már meg sem lep) Kiemelm: az EX-el az elmúlt években megszakadt a kapcsolatuk, mivel az nagyon sokáig nyomulta vissza magát, de elvileg potyára. Nem barátilag válltak el, és hoppáá, most ismét előkerült. Tegyem szóvá? Ha hülyeség, ha nem, de idegesít a dolog.
2011. szept. 22. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te dolgod, de lehet nemártana szilvásat játszani az exxel. Fogja fel hogy a hajója a te kikötődben dokkol.
2011. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de érdemes az exre hárítsam a felelősséget? Nem neki mosom a gatyáit...
2011. szept. 22. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Hááát, elvileg nem kellene, hogy ez már foglalkoztassa a barátodat. Nekem sem tetszene a dolog.
2011. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És igen, nyomulós ex esetén a pasin múlik, hogy hogy reagál, azaz nem a csaj az elsődleges bűnös, legyen akármilyen pofátlan. Nem az ő dolga törődni a te érzéseiddel, hanem a páromé (Bár én a cselédje nem lennék senkinek... Meg se becsülik ezt a férfiak, meg amúgy se. 50-50.)
2011. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szilvásat? Akkor már inkább szilvásbuktát, mert szeretem.
2011. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
engem ez a tény felháborítana. Mégis mit képzel ez a srác? Én felajánlanám hogy kívül tágasabb a nosztalgiázásra
2011. szept. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén engem zavarna, de nagyon és szóvá is tenném, az biztos!
2011. szept. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Burkoltan szóvátettem, hogy netán ismét beszélgettél a leanyzóval, és erre kb az volt a reakció, hogy hát ismerem,nem? Aztán jött a rész, hogy én mindig csak a múltat hozom fel és hisztis vagyk. De igenis zavarhat, hogy mindig csak azokkal az exeivel kezd kommunikálni, akik nyomulnak, a többinél csend és hullaszag. Aztán felháborodva törölte a csajt a listájáról. Amit édes kesernyésen fogadtam, mert értem ne törölje, normális esetben nem is kellett volna felvenni. Racionális embernek tartom magam, de ilyen esetben nem megy..
2011. szept. 23. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
azthiszem hasonló helyzetbe keveredtünk mi is, pár napja mesélte hogy beszéltek az exével, a részleteket nem igen taglalta...
2013. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!