Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a depimből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a depimből fakadó marakodási hajlamom ne szakítson szét minket? Meg akarok változni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a nagy helyzet, h ha depizem, akkor marok. Többnyire azt, akit a legjobban szeretek. :(

Most a kedvesemen a sor, mivel messze melózom tőle, sok a mélypont. Már mindent beleképzeltem, hogy meg fog csalni, elhagy, hogy ez így kevés lesz neki....

De a francba, szeret és viszont, és ha ilyeneken rágódom én fogom őt elhajtani!!!

Viszont nem tudom hová levezetni a feszültséget... vagy én csinálom csak?


Ha van itt valaki, aki szintén mást (szeretteit) gyepálja, ha rossz a kedve, akkor kérdezem: Te hogyan fékezed meg ezt?


Utána mindig sajnálkozom, bocsizom, de előbb, vagy utóbb meg fogja ezt unni.


Help meeee!!!


2011. jún. 6. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Más megoldás nincs, csak hogy változtatsz az érzékenységeden. Hosszú meló, önismeret, tudatos koncentrálás, hogy ne kövesd el azokat a hibákat, amiről most beszéltél. Az első, hogy felhagysz a depizéssel, mert annál feleslegesebb dolog nincs a világon.

(Nem csak a levegőbe beszélek, nekem is megvontak a gondjaim, már majdnem orvoshoz mentem, annyira gáz voltam, azért a te helyzetet "egyszerűen" csak rossz szokás)

Sok sikert! Érdemes megváltozni, elsősorban magadért, másodsorban másokért.

2011. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
vezesd le a feszültséget máshogy, pl. sportban. kiegyensúlyozottabb leszel, és nem üldözöl el magad mellől mindenkit...
2011. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
nekem is volt ilyen csajom.szerettem meg minden de egyszer igen rossz hangulatban kapott el aztán jól elküldtem a halál f****ra.azóta nem beszélünk.
2011. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régebben iszonyat hisztis voltam, sokat veszekedtem a szüleimmel/barátaimmal/volt barátommal...

De ezen úrrá tudsz lenni. Nem tudom, hány éves vagy, nekem ez a serdülőkorral járt (most sem vagyok sokkal idősebb, csak már nem 16 vagyok, az volt a "mélypont":D), és most már tudom kezelni az indulataimat. Sokkal nyugodtabb vagyok, anyukámmal is kb. 2-3 havonta 1x (anno ez kb. napi szinten volt:)) kapunk össze valamin, szóval jobb lett a helyzet.

Mindig, mielőtt kivered a hisztit, gondold át magadban, hogy hogyan tudnád ezt kedvesen, nem túl bántóan elmondani, vagy csak gondolj arra, hogy az adott dolog megér-e annyit, hogy hisztizz miatta. Ezt csak te alakíthatod, vissza kell fognod magad:)

2011. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tanulj harcművészetet.

alapjában véve megtanulhatod legyőzni az idegesítő és szánalmas jellemhibákat. feltételezem "magadtól" nem megy, ezért ez segíthetne.

2011. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítetek ezzel!!!!!!!!! :)


Kedves első, igazad van. A hisztim többnyire abból fakad, hogy önértékelési gondjaim vannak. Próbálom magam építgetni, de a stressz sajnos hamar kiüt.

Köszönöm a tippet sporttal kapcsolatban, de eléggé intenzív fizikai munkát végzek csodálatos patásokkal és még sportnak is megfelel mozgatásuk, ez megvan.

Aczél: a harcművészet igencsak jó tipp, régen karate... jajj de jó volt... aztán Aikido... de sajnos itt se időm, se lehetőségem nincs erre... :(


A tinikori kórságon már túl vagyok, túéltem, mert elmentem rockernek. Ma viszont túl vagyok 20-on, és nem kellene ennyire hülye legyek.


Akkor most odaállok a tükör elé és megbeszélem magammal a dolgaimat. :)


Köszönöm!!!


Szép Nyarat Nektek! ;)

2011. jún. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!