Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ő szakítson velem?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok szakítani a barátommal, mert annyira sajnálom.... :S :(

Mit tegyek, hogy ő mondja ki, hogy vége?...


2011. jún. 7. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél gerinctelenebb dolog nincs is. Velem az egyik exem csinálta ezt..aztán tudomást szereztem róla.Nem mellesleg én még nagyon szerettem őt,de láttam,hogy boldogtalan,ezért én szakítottam.ÉS qrva nehéz volt ezt úgy,hogy én még szerettem.


Ne legyél ekkora patkány..nem szép dolog se fiú,se lány részéről.Ha még tiszteled őt egy picit is,akkor ess túl rajta és ne hárítsd másra a felelősséget.

2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és lányként mondom ezt!(14:39)
2011. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút az előttem szólóhoz csatlakozom, a gerincesek rendjébe tartozol, viselkedj ís ehhez méltóan. Te akarsz szakítani, vállald is fel, ha nem teszed, akkor éretlen vagy egy párkapcsolatra!
2011. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy egy hete már szakítottam vele...nagyon szomorú volt, könnyes volt a szeme, megbántottam tényleg...de azt mondta, hogy ő még mindig szeret, bármit is teszek, mert őszintén szerelmes belém...egy hétig "szakításban voltunk", de ugyanúgy beszéltünk pl. msn-en...aztán találkoztunk, és azt mondta, hogy az a baj, hogy nagyon bizonytalan vagyok, és ez azért van, mert még időre van szükségünk, közös programokra, stb...és akkor belementem abba, hogy folytassuk (csak most már nem vagyok bizonytalan...komolyan úgy érzem, hogy külön kell válnunk, mert nem vagyok belé szerelmes úgy, ahogy ő belém...én nagyon szeretem, soha nem szerettem még senkit ennyire, de mégsem szerelmesen szeretem... :(
2011. jún. 7. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennél egyszerűbb dolgod nem is lehetne..


Mondd meg neki,hogy gondolkoztál sokat és neked ez tényleg nem megy így tovább.Szakíts vele és többet te ne keresd, bármilyen nehéz is.Ha ő hív téged vagy ír msnen stb. akkor válaszolj neki,de te NE tedd semmiképp.Azzal csak halvány reményfoszlányokat adnál neki,hogy talán mégis,talán mégis.


Rossz dolog a szakítás,de jobb egyszerűen röviden lezárni és nem fájdalmasan elhúzni.Bármennyire szép és jó volt együtt,és bármennyire is nehéz.Annál jobb lesz mindkettőtöknek.


14:39

2011. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit, gerinctelen vagy ha ezt akarod elérni. Légy erős, és tedd meg.
2011. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha érett vagy egy kapcsolathoz, akkor ahhoz is, hogy nehéz döntéseket is hoz, amihez az is hozzátartozik, hogy véget vetsz egy kapcsolatnak. Ez nehéz lesz, de sokkal egyenesebb, mint az, hogy eléred, hogy ő szakítson veled és akkor még ő legyen a szemét igaz. REmélem rájön milyen is, vagy és kib.sz a francba. NEkem ilyen nem normális barátnő nem kéne.
2011. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!