Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha ritkán találkoznátok és a barátotok hétvégéken hazajárna?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal és keveset találkozunk. Nekem csak a hétvégék lennének jók a találkozásokra, ő pedig akkor hazajár, és az ünnepeket is otthon tölti. Nekem kicsit rosszul esik, hogy ezeket az alkalmakat nem használja ki, és nem töltjük együtt. Tudom, hogy szeret, de néha nagyon megértő és nagyon magamra tud hagyni. Mit tegyek? Nem igazán szeretnék neki szólni emiatt. Én is nagy szabadságot hagyok neki, de többször akarok vele találkozni, ő pedig heti 1x alkalommal is beéri. Kezdetektől fogva ez így van. Szóval nem az utóbbi időben változott meg a dolog.
2011. jún. 6. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vele, ilyen egyszerű.
2011. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az ő szülői otthonába én mit keresnék?
2011. jún. 6. 17:13
 3/6 shimac ***** válasza:

Párommal az interneten ismerkedtünk meg és már lassan 3 éve együtt vagyunk. Van közöttünk 300 km ez annyit jelent,hogy átlagosan ha havonta egyszer tudtunk találkozni.


Véleményem szerint ahhoz,hogy elfogadd a párod igenis meg kell ismerned a családját és őket is el kell fogadnod! Ha már egy éve együtt vagytok akkor ideje lenne egy kicsit nyitni feléjük mert működne a dolog, ha mindketten igazán akarnátok!

Ezzel nem azt mondom,hogy nem szeretitek egymást eléggé...Csak azt, hogy igenis te is elmehetsz hozzá ha hiányzik és nem csak ő hozzád!

2011. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ő szülei is 300 km-re laknak, így megértem, hogy hiányoznak neki. Viszont a szülei mit szólnának, ha egy napra "beállítanék" hozzájuk? Egy "anyós jelölt" mennyire nézné jó szemmel az idegent?
2011. jún. 6. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy év után már bőven nem számítasz idegennek szerintem. A párod anyja helyében én már nagyon kíváncsi lennék rád :) 1 év mégiscsak elég komoly már. Épp ideje lenne bemutatkozni ;)
2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 shimac ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Miért rejtegeted magad? Te már lassan családtag vagy! Ha a srác nem így gondolná akkor nem lennétek ilyen régóta együtt!


Szerintem kérdezd meg a srácot, hogy mit szólna hozzá ha meglátogatnád őket stb. Majd a reakciója után könnyebb lesz dönteni:)

2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!