Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm eléggé nimfomániás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm eléggé nimfomániás, konkrétan akárhányszor kettesben vagyunk, mindig az ágyban kötünk ki. Nem fog emiatt tönkremenni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

persze emellett jól megvagyunk, szoktunk randizni is, meg vannak egyéb programjaink, csak ha átjön, fél perc se kell, és már le is teper, én pedig nem ellenzem. nem fog emiatt zátonyra futni a kapcsolatunk?

egyébként 18 vagyok.


2009. márc. 19. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kényszerből vagy vele, hanem azért mert neked is jól esik, akkor nincs gond. Ha csak miatta csinálod, arra rá fog jönni előbb-utóbb és nem fogja örömét lelni benned. Ha téged zavar ez a mennyiség, beszéljétek meg a dolgot. Kompromisszumot kell kötni.
2009. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem is zavarna igazából, csak nem akarom, hogy nagyon erre épüljön az egész.
2009. márc. 19. 17:28
 3/14 A kérdező kommentje:
am thx a gyors válaszért
2009. márc. 19. 17:28
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
En a baratommal vagyok egy...18 lany...es biza megszoktam mondanu neki, hogy nem szeretnem ha errol szolna MINDEN...Udv
2009. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Őszintén szólva én is olyan lány vagyok, aki nem fér a bőrében és ha együtt vagyunk, az egész napot átszeretkezném. De mi távkapcsolatban vagyunk, szal érthető is. Nálam ez azért van, mert egyszerűen nem tudok betelni a párommal. Bizonyára idővel én is lenyugszom és alább hagy az étvágyam. Azt még hozzá teszem, kezdő vagyok a témában és ezért kíváncsi is :) Mondjuk azért nem fél perc után esek a páromnak, de ha csukott ajtók mögé kerülünk, rögtön huncutkodás kezdődik :) Probléma csak akkor van, ha eltérő a 2 fél étvágya. Én emellett szeretem is nagyon, tehát nem csak a szex tart mellette.
2009. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy...én élvezném a helyzetet örülj neki hogy nem kell nyaggatni a szex miatt tudod hány fiúnak lánynak vannak problémái a párjukkal hogy nem akarnak szexet...a te csajod akar és kíván ezek szerint jó vagy az ágyban ennek örülj és ha akarja add meg neki amire vágyik ez neked is jó...
2009. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

sokan mondták már, hogy becsüljem meg a helyzetem :D

akkor ezek szerint fölöslegesen parázok. kösz a válaszokat!

2009. márc. 19. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyon jó barátom ugyanebben a cipőben. Megismert egy lányt, komoly kapcsolatot szeretett volna vele kialakítani (előtte csak futó kalandjai voltak, de nem az ő hibájából, hanem ő ilyen rosszfiús típus). Miután megismerkedtek, X-edik napon már le is feküdtek, és akármilyen közös programjuk van, mindig az ágyban kötnek ki. Ha pedig a srác leállítja a lányt, hogy ne mindig állandóan csak a szex, akkor jön a hiszti, hogy nem is kívánja, nem tetszik neki eléggé, stb. És érthető, hogy nem akarja megbántani. Szóval ez ilyen sakk-matt helyzet. Most a srác ott tart, hogy vár a csajra, hátha egyszer benő a feje lágya és nem csak szexelni akar majd.
2009. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvass el itt a lapon 3 oldalt. Kb minden 3-4. kérdés az, hogy meddig várakoztasson egy lány egy fiút...

Gondok vannak: nem tud elélvezni, nem tud szexelni, variál egyebek.


Örülj neki, hogy ilyen a barátnőd. Egyébiránt inkább csodálkozom, hogy ez egyáltalán neked "feltűnt".

Szóval ha csináltok mást is, mint naphosszat a szexet, akkor nem fog zátonyra futni a kapcsolat.


Bár mocorog bennem még valami:

Csak nekem van olyan érzésem, hogy neked ez a sok szex nem jön be?



25/f

2009. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ennyire kíván, és egyáltalán nem gáz ez! Fitalok vagytok, egészségesek, szerelmesek, keféljetek csak naphosszat, ha jól esik! ;) Főleg, hogy írod, tartalmas a kapcsolatotok - most tulajdonképpen mi bajod van, én sem értem...
2009. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!