Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor tükörbe nézek, majd a pasimra, úgy érzem, hogy nem is érdemlem meg, hogy lehet ilyen jó pasim amikor én nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem t'om. Linkelj képet. Vannak akik rondának tartják magukat, holott szépek.
2009. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az előttem hozzászólót.
2009. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
ne legyél már ilyen kishitű akárhogy is nézel ki! a pasid csak veled van valami miatt, meg lehet h ő se olyan jó pasi csak te látod annak!:):D
2009. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Gondolj arra,hogy nem a külső számít egy jó kapcsolatban.Ha pedig a külső fontos,akkor az a kapcsolat már nem jó.
2009. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Tudod mit, én is így érzem kedves kérdező. Hiába mondja mindig, hogy szép vagyok, meg bókol, még 2 év után is néha rám jön ez az érzés... bár már kevesebbszer, de néha igen.
2009. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez forditott, mindig leminősití magát,hogy ő nem ér fel hozzám,milyen szép vagyok,elnem tudja képzelni,hogy vagyok én vele együtt...satöbbisatöbbi

Holott,szerintem nagyon jól néz ki a barátom,igaz nem egy kigyúrt állat,de helyes kedves mosolygós arca van.Szeretm,mert aranyos,kedves,odfigyelő,megnevetett ésmég sorolhatnám.Figyelj erre oda,hogy ne minősítsd le magad,mert egy idő után fárasztó ezt hallgatni,hidd el,hogy jó nő vagy!És tetszel neki,téged lát a legszebbnek.

20/L

2009. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!