Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Lányok szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Ezelött másfél éve ismertem meg a neten egy lányt végülis ö volt az elsö komoly kapcsolatom (22évesen )és nagyon beleszeredtem .Az elején jol ment minden találkoztunk meg minden aztán mikor telon szoktam hivni mindig kinyomta vagy hivás közbe lerakta .Kiderült otthon a tesoi elött titkolt mindent hogy velem van (a szülei meghaltak csak a tesoival lakott eggyütt )a lényeg mikor elmentem hozzájuk kiderült sok minden hazugság miket nekem mondott .De végülis megbocsátottam neki aztán a tesoi beleegyezésével folytattuk tovább .Mivel én rossz kapcsolatva voltam a szüleimmel különbözö okok miatt mindig a városban találkoztunk .Elég gyakran kihatott rám a családi gond meg hogy hozzám sose tudunk menni hogy kettesbe lehessünk meg mivel ö volt az elsö lány az életemben nagyon nem tudtam közeledni hozzá (pl magamtol megcsokolni vagy puszit adni )ált mindig ö csokolt engem én meg viszonoztam .Hát azt szeretném kérdezni hogy most amit itt utoljára leirtam ezek a dolgok miatt eldobhat egy lány ?Mert mondta hogy szeret meg minden látszott is rajta, csak mivel én ugy gondolom hogy ha mástol is megkaphatja azt a törödést amit tölem nem akkor mért maradna velem ?Mivel még mindig szeretem de már egy éve mással van én magamat hibáztatom hogy ilyen szerencsétlen voltam .Szerintetek okkal hagyott el ?
2011. jún. 7. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lány szereti érezni, hogy a barátja férfi mód áll a dolgokhoz.


Nem azt mondom, hogy kezdeményezz mindig te, de igenis légy határozott, mutasd ki az érzéseid és csókold, öleld, simogasd.


Ha mindig a lány kezdeményez, akkor úgy is érzheti ,hogy a fiú nem szereti elégé.

2011. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már az elején sem vállalt fel a testvérei előtt mit vártál? Ő ezek szerint nem gondolta komolyan a dolgot. És igen, egyetértek az előttem szólóval. Vállald fel, hogy fiú vagy, tessék kezdeményezni is. :)
2011. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A lányok szeretik ha egy férfi határozott és nem gyerekként viselkedik.:) attól még szerethet téged,de a nők ösztönösen menekülnek a "teszetosza" férfiaktól.
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de akkor egy dolgot nemértek ez igaz hogy felválalhatott volna ,de mikor ugy szakitani szerettem volna egyfolytába sirt meg mondta hogy megváltozik csak maradjak vele ?Vagy azért tette hogy a tesoi elött elhitesse hogy megjavult a sok rossz után ?mert ugye voltak zürös ügyei sok fiuval meg botrányok...
2011. jún. 9. 14:43
 5/13 anonim válasza:
mennyi volt az a komolyabb kapcsolat?(idoben), amugy nem kelett volna ezt tegye olyan szempontbol, hogy o letagadott, a masik dolog meg, h egy no ha "lekotelezi" magat akkor szeretne erezni ennek az "erteket", szal egy nonek szuksege van a torodesre,es arra h puszilgassak stb....de ez nkd automatikusan kelett volna jojjon, akkor is ha meg elso komolyabb kapcsolatod...
2011. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
az is lehetseges, h a tesoi befolyasoltak,az is lehet h tenyleg meg akart valltozni, de ha igazan szeretett volna akkor ezt a kapcsolat kozben tette volna, es nem hagyott volna tt hanem segitett volna nkd...mivel tapasztalatlan vagy..
2011. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
végülis 8 honapig voltam vele ,de ö volt az első igazi kapcsolatom .az hogy nem törödtem vele az részben igaz ,igaz hogy magamtol nem csokoltam meg de mindig szeettem volna csak minig féltem hogy elbénázom az egészet ,végül igy is lett .a másik mindig hivtam vagy irtam neki ,képeslapokat küldtem hogy szeretem meg verseket nem volt nap hogy el ne mondtam hogy mennyire szeretem .
2011. jún. 9. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet ahogy leírtad.. hogy a lánynak nem élnek a szülei.. feltehetőleg labilis lehet ... ezt nem gyúnyból írom félre ne értsd. Véleményem szerint ezért lehetett ennyire zűrös.. és szerintem ő maga sem tudta eldönteni igazán mit szeretne. sajnálom hogy így alakult de szerintem ne hibáztasd teljes mértékben magad. Ahhoz hogy egy kapcsolatnak vége legyen úgy ahogy a tiéket is nem csak egy ember kell. De ha tényleg ennyire szereted ezt a lányt. Akkor miért nem keresed fel ; nem azzal hogy rárontasz és vele akarsz lenni. Hanem baráti alapon hogy hogy van.. azóta mi történt vele? Pár beszélgetés és le fogod tudni szűrni belőle hogy tényleg megváltozott e vagy csak mondta. ÉS azt is hogy van e még esélyed nála. Ha a reakciójából úgy látod hogy igen.. és megtudtál neki bocsájtani akkor megpróbálnám még egyszer de csak óvatosan hogy ne fájjon még jobban. Ha pedig úgy érzed hogy ő már teljesen túl lépett akkor pedig próbáld meg valahogy elfelejteni.. :S tudom hogy nehéz.. de még nagyon fiatal vagy.. előtted az élet.. és nem áll meg a világ egy lánynál se.. én már csak tudom.. nekem eddig 3 kapcsolatom volt.. mind 4 és 5 évesek... és mindig engem hagytak el.. de itt vagyok... mert célokat tűztem ki magam elé... és jót tesz ... próbáld meg.. sok sikert és kitartást ;) egy 29 éves lány
2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezzel Ő vesztett! ;)
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy egy lánynak szüksége van a törődésre.

De szerintem nem csak te vagy a hibás. Ahogy a kapcsolathoz, a szakításhoz is két ember kell.Valamint, ha zavarta volna, hogy ilyen tapasztalatlan vagy, akkor biztos, hogy öntött volna beléd egy kis bizalmat. Nekem is volt már ilyen fiúm, mint Te. Bevallom, miattam lett vége. De ő inkább szájhős volt. Én próbáltam segíteni neki és bátorítani, de egyszerűen nyuszi volt mindenhez.

De látod, ebben is különbség van, hogy ő nem is akart változtatni ezen. Gondolom Te azóta picit tapasztaltabb vagy. A lényeg hogy légy határozott és bízz magadban.


1 éve szakítottatok? Nem akarlak elkeseríteni, tudom hogy nehéz, de felejtsd el. Ne ragaszkodj az "exekhez", annak sosincs jó vége, saját tapasztalatból mondom.


18L

2011. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!