Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem cinkes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem cinkes, hogy a mai 20-22 éves palik 14-15 éves lányokkal jönnek össze? Elég csirák lehetnek ha a saját korosztályuknál nem tudnak érvényesülni :D 18F vagyok,17éves lányok még bejönnek, de alatta már kicsiknek érezném öket mellettem.

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt nálam fél évvel fiatalabb barátnőm, mostani idősebb is picit :D Bár manapság ez elég ritkának tünik.....Na mind1...Remélem nem csak a sértettek fognak irni akik magukra ismertek....:D
2011. nov. 16. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Eléggé cinkes, de ez neked miért fáj?:D
2011. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Kis taknyos vagy még, majd ha idősebb leszel megérted, hogy az életkor csak egy szám. A biológiai életkortól függetlenül egy fiatal lány sokkal érettebb lehet és egy idősebb nő is tud nagyon gyerekes lenni. Nincs azzal probléma, hogy erről fogalmad sincs, hiszen még fiatal vagy, de felesleges csíráznod őket. Egyébként nem tartozom abba a korosztályba, szóval nem azért írtam.
2011. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Walk With Me ***** válasza:
59%

Itt érdekes amit az első 2 válaszoló ír, de főleg a 2.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Amúgy vicces, hogy kemény 4-3 évvel vagy idősebb náluk, de csírázod őket. :D

2011. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

B@szd ki mi a nyavalyás, büdös, gombás lábujjamért fáj ez neked?!


Inkább ők, mint az 50 éves apukák b@sszák a kislányokat meg!


21/ szűz fiú


love und freedom und peace

2011. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
de, de, az.. :S
2011. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
A saját korosztályukkal azért nem tudnak összejönni, mert azokat már letarolták a 24-25 éves fiúk. Akik meg azért nem járnak a saját korosztályukkal, mert azokat meg a 30-35 éves hapsik tartják a kezükben. Így megy ez sajnos.
2011. nov. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20 éves koromban nekem is simán bejöttek a 15 éves lányok. Engem sokkal jobban zavarna, ha idősebb lenne nálam akár egy nappal is.
2011. nov. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz.

Én nem ismerek olyan 14-15 évest aki 22 évessel jár.

Inkább 16, na azt már el tudom képzelni.

2011. nov. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 voltam, a barátom 18, mikor megismerkedtünk. Nem volt probléma a korkülönbség, szerencsére neki már akkor több esze volt, és nem mondott le rólam 3 év miatt. Azóta már eltelt 2 év, és jól vagyunk, én is meg a "csíra" barátom is. :)
2011. nov. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És akkor most dicsérjünk meg??
2011. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!