Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 16 évesen még nem volt csajom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogy gáz :D de azért próbálj szerezni egyet xD
2011. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem az,csak a veled egykorúak talán lenéznek,én is 16vk és olyan helyzetben vagyok mint te
2011. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A veled egykorúak körében max ja, inkább korosztály nem konkrétan 16. Na de csak az a lényeg hogy ez ne addig fajuljon hogy 30 évesen egyedül, meg míg szép lassan 30 leszel időközben összeomlasz meg minden "jó".
2011. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hiába mondjuk, hogy nem az, úgyis azt fogod érezni, hogy gáz.

Én is frusztrált voltam emiatt egész tinikoromban, hiába próbálkoztam, soha nem jött össze. 21 évesen lett egy csajom, bár jobban jártam volna, ha az nincs, végül 22 évesel lett normális kapcsolatom.

2011. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...de ötletem sincs, hogy hogyan kéne szerezni...
2011. jún. 7. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Koncert,buli,tábor,szakkör,tudja f@szom még mi...a lényeg h közösségben legyél
2011. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha szerelmes leszel, akkor úgy is lesz valami magától. Ha meg nem akkor tegyél érte.
2011. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 20 évesen nem volt még csajom
2011. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!