Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a tudtára?! O. O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára?! O. O

Figyelt kérdés
Van egy srác (17, nevezzük X-nek), aki nagyon bejön. A barátnőmmel mindig nézzük, hogy éppen hol lesz órájuk, a folyosón mindig amikor próbálok szemezni vele, akkor mindig elkapja a tekintetét!! :( Neki van egy osztálytársa (haverja, legyen Y), aki elvileg azt hiszi, hogy ő tetszik nekünk... :S Nekem ő egyáltalán nem jön be... egoista majom... na mindegy. A lényeg az, hogy ma velünk szemben volt órájuk, és át lehetett látni hozzájuk az ablakon át... és láttam, hogy Y az ablakhoz hívja X-et, és megmutatta neki azt, amit látott (MINKET!!!!). Ránk is mutatott és elnevette magát. X ránk nézett, de nem csinált semmit. Úgy értem, hogy nem nevetett, semmi... És Y azt hiszi, hogy ő tetszik, és attól félek, hogy ezt elmondja X-nek (hogy ő nekem "tetszik") és akkor semmi esélyem sem lesz nála. Hogyan "adhatnám" a tudtára Y-nak, hogy nem ő tetszik??? előre is köszi, és lécci normális válaszokat :)
2011. jún. 8. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Fatal error.Inkább mond el X-nek,hogy ő tetszik.Minek Y-ozol?Szemezgettek,meg minden bajotok van,elmondod neki,hogy tetszik neked,aztán ha nem tetszel neki,akkor legalább nem álmodozol tovább.
2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátok, akkor egyik sem fog járni veled!
2011. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!