Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az örökké tartó szerelemben?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy egy életen át minden pillanatban 1000 fokon égő szerelmet éreznek egymás iránt az emberek, hanem hogy egy életen át bármi történjen is idővel mindig rájön az ember hogy a másikat szereti és a párja viszontszereti.


Idős néniket és bácsikat szoktam néha látni akik még mindig kézen fogva sétálnak és olyan idilliek, pedig ki tudja hogy zajlott az életük.


2011. jún. 8. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen,én is szoktam látni ,de ez sajnos nem olyan egyszerű...

lehet hogy az a néni és bácsi,már az 5.házasságán túl van

Az a jó ha még hiszel benne:)

21/L

2011. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem, mert ahhoz bölcsnek kell lenni és értelmesnek, a mai fiatalok meg egyenesen hülyék ahhoz, hogy tudják értékelni a szép pillanatokat... Sajnos én is mindig utólag tudom értékelni a szép perceket...
2011. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor végül is lehet örökké tartó szerelem csak nem vesszük észre/értékeljük?
2011. jún. 8. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egy 6 éves egy 3 éves, és mindnél tudtam nem ez lesz az utolsó. Most van egy 1,5 éves, és érzem, na ez lesz az ami örökké tart, legyen bármi, én kitartok mellette, és ő is mellettem. 24L
2011. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elvileg egy év után már elmúlik az a nagy szerelem és egy idő után átalakul szeretetté
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ahoz hogy vkivel együtt legyél,nagyon sok mindent el kell nézni neki

férfiak képtelenek a hűségre

2011. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek:) Nekem van a legcsodálatosabb szerelmem az egész földön:) és vele örökké együtt akarok maradni ezt nagyon komolyan gondolom vele$$ 9 hónap és a végtelenbe tovább:)$ Szeretlek kicsim$
2011. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon is! Ha nem hinnék benne, akkor nem lenne értelme semminek! :D

20/L

2011. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem minden percben több mint 1000 fokon ég a szerelmem iránta:)
2011. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igen ismertem. Miután meghalt a bácsi, a néni is követte őt egy hónapon belül.
2011. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!