Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a szerelemben első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szerelemben első látásra?

Figyelt kérdés
működhet egy ilyen kapcsolat (hosszútávon..)?
2010. nov. 22. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. :)

A szerelem ugyanis többön múlik, mint a vizuális felfogórendszer stimulálásán.

A szerelem magában foglalja, hogy 100 %-ig el tudod fogadni a másikat, és kellően hasonlítotok is egymásra. Megvan a közös felfogá/világnézet/jövőkép. Ezeket ránézésre senkiről lehet megállapítani.

2010. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hiszek...

Miért ne működhetne?

Akkor van baj, ha valamelyik fél nem tudja mi az és azt hiszi, hogy szerelmes. Szerintem a szeretet fontosabb!

2010. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
A szerelem az pillanatnyi (vagy hosszabb) fellángolás. A párkapcsolathoz szeretet kell. Ha valakit szeretsz (együtt éltek több éve, évtizede), lehetsz mellette szerelmes napjában többzsör is. A szerelem egy biológiai folyamat, ami gyorsan változik, olyasmi mint a vércukorszint.
2010. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem elsőlátásra egy energiaáramlás, egy közös hullámhossz, amit mindketten érzékelnek, akkor lehetséges, hogy van benne valami.
2010. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én hiszek. egyszer anyám barátnője hozta a fiát a munkahelyére és én is pont ott voltam. Életemben elösszőr láttam és megcsapott az ámor nyila. hosszútávon nem tudom müködhet-e
2010. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. Amit ennek gondolnak sokan, szerintem nem más mint tetszik a másik, esetleg kívánod is, valamiért vonzódsz hozzá. De ez nem szerelem. A szerelem az testi, lelki és minden ami még van ezek összessége, bonyolult érzelem szerintem. Ki kell kicsit ismerned a másikat hogy legyen miért szeretned, másképp csak vonzódásnak hívom!
2010. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerelem első látásra akkor van másodikra, vagy sokadikra.
2010. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet h létezik, bár engem biztos nem lehet első látásra megszeretni, mert csúnya vok :)
2010. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint én (22/L) ezt túlzásnak tartom, de a kedvesem azt mondja, hogy egyből belém szeretett, amikor legelőször megpillantott:) Hiszek neki, mert azt a nézést nem lehet elfelejteni:D
2010. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van szerelem első látásra, létezik. Viszont általában nem olyan tartós általában, mit az "érték alapú" kapcsolatok.
2010. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!