Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban még mindig piszkálódással?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk és folyton beszélgetünk,meg elveszi a cuccaimat,kiránduláson a Monsteremet elvette és üldöznöm kellett h vissza adja,a csipszemet is elvette és üldözhettem:D.Szerintetek ez mit jelenthet?Mert még alsóban így adtuk egymás tudtára h vki tetszett,de ebből már ki nőttünk nem?14/f ő 14/l
2011. jún. 8. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, még nem nőttétek ki
2011. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen minek neked energiaital? :D
2011. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó:nem ez volt a kérdés!(a monster az finom:D)
2011. jún. 8. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem se nőttetek ki még ...vannak, akik 24 éves korukban is hasonlóan húzzák a másik agyát :S
2011. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak szimplán gyökér és szívatni akar.


Nálam volt egy srác aki folyton beszólogatott (de őt tudtam h szívat és a szája az jó nagy), mondtam neki:

"Ha tetszem udvarolj, de egyébként segítek, megkönnyítem a dolgod, van barátom szval nem érdekelsz!" Azóta már köszönni is csak akkor mer ha én ráköszönök. :D


A barátom pedig egy időben mindig azzal szívatott (még általános 8. mikor nyalókáztunk a csajokkal, hogy az övét is így kell majd), neki mondtam, hogy azt előbb ki kell érdemelni sok sok udvarlással. Levörösödött, és kb, két hétig került, majd összeszedte a bátorságát és elhívott randira. 3,5 fél évesek voltunk júni. 4-én.


Amúgy ha a haverok lányok, fiúk) előtt csinálja, és nevetnek akkor csak ezzel akar menő lenni.


Ha kettőtök közt is ezt csinálja, az egértelműen egy kifinomulatlan, de udvarlási szándékot jelez. Mondd neki, hogy a monstert inni szeretnéd, vele meg járni/barátkozni (amelyiket érzed), nem pedig kergetőzni.

2011. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van aki idősebb korában is folytatja. Nem élő példa de Dr. House is ezt csinálta. Van aki így képzeli el az udvarlást. De ilyen esetben az is árulkodó lehet hogy sok időt akar veled tölteni ha más nem ilyen kötekedések útján.
2011. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jo hát lehet hogy te nem vagy olyan játékos tipus. én lassan 22 leszek barátnőm 19, és hát nemsemmi néha ahogy akár utcán végigmegyünk :D valamiért mindiiiig neki akar menni a fáknak... sose értem :D meg csapkodjuk egymás fenekét, persze ugy hogy utána a másik netudja visszaadni :D naés? minket nem zavar, jólérezzük magunk :) ha nem akarsz ne legyél benne ezekben a játékokban. de van akinek ez bejön. és hidd el még 30 körül is vannak akik ha együtt vannak előjön belőlük a gyerek és hülyéskednek meg játszanak egymással, mint a tizenévesek, és hidd el hogy ez így jó :)
2011. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anyomika ***** válasza:
Sztem csak csóró és mivel tudja hogy tetszik neked azt hiszi hogy elveheti a cucaid. Te meg hülye is vagy ha engeded mert csak kihasznál...
2011. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!