Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza volt, tényleg jól tette, hogy letiltott?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, hál' Istennek viszonozza is, és együtt vagyunk. Egy este beszélgettünk komolyabban az életről, és használta azt a szót, hogy "szignifikánsan". Én előtte nem ismertem a szót, és egyből rákérdeztem így: "milyen fika? hogy jön ez ide?" erre csak annyit írt, hogy "primitív bunkó.." majd letiltott, és már 3 napja nem beszélünk! Igaza volt?..

14/F


2011. jún. 9. 01:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy túlreagálta?:/
2011. jún. 9. 01:25
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Ha ilyen öntelt a kiscsaj, hagyd a francba.

Ilyenért letiltani...mint az oviban.

2011. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
14 évesen ilyen szót használ?Ez azért elég durva.Lehet ez csak egy taktika volt,tudta,hogy vissza fogsz kérdezni,amibe beleköthet és lerázhat.Ilyenért értelmes ember nem szakít,még 14 évesen sem.:)
2011. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Biztos hogy szeret téged ez a lány? Mert én nem vagyok benne biztos. Ha tényleg szeretne akkor válaszolt volna a kérdésedre normálisan és nem letiltott volna. Ráadásul 3 nap után már kezdene hiányolni,sőt ő keresne fel téged és már beszélnétek. Hívd fel és kérdezz rá hogy akkor most mi lesz veletek. Ha nem veszi fel akkor írj neki egy sms-t,kérj tőle bocsánatot (bár nem neked kéne..),ha erre sem válaszol akkor felejtsd el! Fiatalok vagytok még és majd találsz olyat aki tényleg szeret!:)
2011. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Lehet,hogy a lány sem tudja mit jelent ez a szó és ciki lett volna azt írni,hogy öööö-hááát-nemtudom,csak vagizni akartam,hogy hallottam egy ilyen szót....:D Mond meg neki,hogy ettől te nem vagy primitív bunkó,hogy nem ismerted ezt a szót,ő viszont annál inkább mert ilyenért letiltott.Éretlen ez a lány!
2011. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

39 éves vagyok,és nekem meg kellett néznem az idegen szavak szótárába,hogy mit is jelent az a szó hogy "szignifikáns"..

Lehet,hogy én vagyok a buta,de életemben nem használtam ezt a szót,de a jelentését amit most tudtam meg igen.

Elég szomorú,hogy egy lány egy ilyen kis olcsó trükkel szakít a barátjával.

2011. jún. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

off


"...Egy este beszélgettünk komolyabban az életről....erre csak annyit írt..."


Basszus ilyenkor érzem, hogy öregszem amikor az életről való komolyabb beszélgetést a chatelés jelenti.

2011. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Hogy értetted drága szentem, hogy együtt vagytok?

A számítógép elött a chaten? Vagy már találkoztatok is??

2011. jún. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Elég cérnaszálon függő lehet egy olyan kapcsolat, ami egy aprócska, szókincs-béli hiányosság miatt elbukik.


Azért még, mert nem tűzdeled tele a szövegedet idegen szavakkal, még nem vagy bunkó. Az a bunkó, aki attól érzi magát többnek, hogy "internacionális frázisokban kommunikál" :-)

2011. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én sem ismerem ezt a szót.

Szerintem még gyerekek vagytok ha ilyenen képes szakítani a barátnőd. Legyél te az okosabb, magyarázd el neki hogy te hogy láttad ezt a helyzetet. Szerintem egy ilyen kapcsolatot nem érdemes folytatni. Mi jöhet még ezután?


29/L

2011. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!