Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom. Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Szeretem még nagyon, de nagyon fáj, hogy ezt tette velem. Ti megbocsátanátok? Ilyen helyzetben ha voltatok, mit tettetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 06:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 éves kapcsolatról van szó, 22 évesek vagyunk.
2011. júl. 11. 06:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem volt ilyen. Szerencs, vagy nem de ő egy nyaraláson csalt meg egy külföldi lánnyal, szóval elvileg nem tudták ovlna folytatni.Nálunk az volt a helyzet h. ő nem bánta meg,de én nagyon szerettem(sajnos),ezért úgy beszéltük meg ha nekem ez így jó akkor maradhatunke gyütt,de csak rajtam áll.Ő már nem volt szerelmes, csak szeretett és eléggé kihasznált. Persze jó volt h. velem maradt,de már nem volt ugyan az, állandóan sírtam és féltékenykedtem, na persze ő sem tett semmit h. könnyítse a dolgokat.Évekig szenvedtem mellette amíg végre kiszerettem belőle és 6 éves együttlét után szakítottam vele, kicsit sajnálom h. nem sikerült hamarabb,de tanultam belőle. Viszont nem tudom mi lett volna akkor ha megbánta volna és tudom szerelmes belém éss ez csak egy meggondolatlan félrelépés lett volna.Mert azért más az ha a fiú megbánja és tesz is arról, hogy segítsen a lánynak és próbáljon mindent megtenni h. jóvá tegye.
2011. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mik a reszletek? Mit tett pontosan,hanyszor tette,hogy tudtad meg,stb? En egyebkent nem tudnam megbocsajtani. Vagyis azt meg csak-csak, de soha tobbe nem tudnek bizni benne. Az nelkul meg locitromot nem er az egesz kapcsolat. Probaltam mar, jartam mar igy. Masfel honap utan inkabb elkoltoztem tole, mert hiaba probaltam nem tudtam felejteni. Rossz volt nagyon es ra kellett jonnom hogy mar nem sulhet ki belole semmi jo. De te nyilvan azt teszel amit akarsz,nem azt amit mi mondunk es ez igy jo. Nem az alapjan fogsz megbocsajtani hogy ki mit mond, magad fogod eszrevenni hogy joaba telik az ido mar nem vagy vele igazan boldog.
2011. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Joaba helyett hiaba:) Hulye telefon:)
2011. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elején beszélgettünk ilyenekről barátommal egy ismerős eset kapcsán, és megállapítottuk mindketten, hogy megcsalás esetén automatikusan vége (persze vannak fokozatai, de azért kb mindkettőnknek azonos a véleménye arról, hogy mi az igazi megcsalás). Így ha bármelyikünk félrelép, akkor ennek tudatában teszi ezt, vagyis már nem is igazán fontos számára a másik. Ennek ellenére én úgy gondolom, hogy ha kapcsolaton kívül nagyon teperne, és bizonyítaná, hogy csak én kellek neki, és lennének enyhítő körülmények, akkor újra megpróbálnám vele, mert nagyon szeretem. Én ezt tenném: megmondanám neki, hogy perpillanat nem tudok bízni benne, így nem sok értelme van együtt lennünk, de adottak számára a lehetőségek, hogy bizonyítson. Aztán telesírnám a kispárnámat. De te inkább beszéld ki magadból a dolgot, ha tudod.
2011. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, alapesetben teljesen kizárnám a megbocsátás lehetőségét, ellenben láttam már olyat, ahol működött.
2011. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elején természetesen megbeszéltük,hogy ha valamelyiküknek másik csaj/pasi van a képben szólunk a másiknak és szakítunk.Majd rájöttem,hogy megcsalt,mad miután rákérdeztem bevallotta,hogy az exével(bár állítása szerint nem jelentett semmit)..Én tényleg nagyon kiakadtam,napokig sírtam,hiába küldte az smseket és hívott fel egyszerűen undorodtam Tőle..Azt mondta,hogy miután lenyugodtam gondoljam végig a döntésemet és majd személyesen megbeszéljük..Rá 1 hétre kész voltam Vele beszélni és én hülye úgy döntöttem,hogy folytassuk hisz nagyon szerettem.Nem mondom azt,hogy megbocsájtottam mert 1általán..Majd néhány hónapig viszonylag jó volt minden de elment bulizni állandoan azon paráztam,hogy te jó ég mi lesz ha megint megcsal,ha ott feküdt mellettem azt álmodtam,hogy a szemem előtt csal meg ujra az exével...Végül szakítottunk vagyis inkább ő velem de nem ez volt a fő ok.

Így utólag viszont azt mondom,hogy jobban tettem volna ha nem bocsájtok meg és akkor azt mondom hogy vége..és ezekután bárki ujra megteszi ezt Velem akkor azonnal szakítok,bármennyire is fáj..

21/L

2011. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
62%
Szerintem attól függ hogy milyen típusú megcsalásról van szó. És a körülmények is fontosak.
2011. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk én csaltam meg 1.5év után egy csókkal mikor szakításban voltunk aztán újra össze jöttünk túltettük magunkat ezen.Igazából nagyon fiatalok voltunk elsők voltunk mindenben egymásnak.Aztán egyre szemetebb lett velem ahogy nőttünk úgy éreztem egyre kevésbé vagyok neki fontos és hogy nem úgy áll már hozzám mint régebben inkább úgy bánt velem mint egy kis senkivel kihasznált dúrva volt velem és érzéketlen.Úgy hogy fájó szívvel de szakítottam vele nem bírtam már ezt főleg úgy hogy évek teltek el és túlvoltunk már ezen rég.Szakításunk után össze jöttem azzal a fiuval akivel anno megcsaltam felejtés miadt meg tudtam hogy akkor többé nem is lesz nála esélyem és letudjuk így zárni.Azzal a sráccal meg megvoltunk nagyon jól,szerettük egymást de persze kivoltam a barátom miadt.Késöbb kiderűlt hogy ő is kivan miadtam és mindent megakar tenni hogy vissza szerezzen hát ez össze is jött neki.Most újra elkezdtünk járni ennek már 5 hónapja eddíg úgy tünt oké minden de mostanában újra elkezdett tiszteletlen lenni velem és úgy bánik velem mint egy senkivel.Úgy hogy nem tudom így összegezve ez csak bonyolodik bonyolodik húzzuk húzzuk de tiszta lappal mással kezdeni könyebb lenne.
2011. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Engem is megcsalt a baratom...most pont ujevkor..nagyon fajt foleg hogy a szemem elott csokolta meg a lanyt...mindig mondta hogy szeret 1 es fel eves kapcsolat volt es most az a lany utan van mindig...egy kerdes...hogyan tudnam elfelejteni? segitsetek..:(
2013. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!