Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dalt ajánlotok szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dalt ajánlotok szerelmi fájdalomra?

Figyelt kérdés

Szóval egyik ismerősöm (fiú) manapság elég stresszes, még a cigire is visszaszokott egyik párkapcsolata miatt. Részleteket nem tudok, csak annyit hogy amikor rákérdeztem hogy mi az, akkor annyit mondott hogy "Ezek az exek..."

Tudom róla hogy nagyon szeret zenét hallgatni, mind komolyat, mind könnyűt, és azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudtok olyan zenéket, amik kicsit segíthetnek ilyen téren?

Köszi! :)


2011. jún. 9. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát látom valakinek tetszik ez a srác idelye lenne lépjél nemgondolod megkellene hivd valahova barátilag mond neki hogy mozduljatok ki egy kicsit mert megeszi bent a bánat, és ha zenét küldessz neki továbra is bent fog ülni gyötri majd az önsajnálat meg a szar életérzés de te tudod
2011. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alvin és a mókusok:Elbaszott szerelem
2011. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem a kérdező olyan számot kért, amivel felvidítja az illetőt, nem olyat, ami még mélyebb depresszióba taszítja... De ti tudjátok :DDD
2011. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamóca.. ***** válasza:

road- tűnj el

:D elküldtem az egyik exemnek, azóta nem akar velem beszélni:D

2011. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kowalsky meg a Vega :D Minden hangulatra van számuk és csak jobb kedvet csinál ;)
2011. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.

Tényleg felvidítani akarom. Azért nem akarok lépni ilyen hirtelen mert egyébként jó barátok vagyunk és nem akarom hogy egy meggondolatlan lépés elrontja

És szépen, lassan szeretném vele tudatni, kezdve pl ilyen zenékkel amik felvidítják :)

2011. jún. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!