Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy lány így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy lány így nyilatkozik rólam:Ha szakítanák a barátommal, és nagyon összetörnék, veled próbálnám meg. Ez a lány jó lánybarátom, ez azt jelenti hogy bejövök neki? érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:04
 1/7 Dr. Endressy László ***** válasza:
100%
Inkább azt hogy döntésképtelen... ilyeneket nem mondunk másnak, csak ha aznap még szakítunk.
2011. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 twinky ***** válasza:
Szakítanák???
2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vagyis ha szakítana vele a barátja vagy ő vele,és nagyon összetörne akkor velem próbálná meg:)
2011. aug. 30. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Megbízható vagy, hízelgő, ahogy imádsz. Ha magabiztos vagyok, észre sem veszlek, de vésztartaléknak jó leszel."
2011. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy pótszernek és vigasznak jó leszel, amíg túl nem lép az exén. Aztán majd pár hónap múlva kihajít, amint kimászott a gödörből.
2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a csajszi úgy van összerakva, mint én, akkor bizony csúnyán beléd lehet bukva - de nem tudja, van-e egyáltalán esélye, nem mer próbálkozni, és úgy van vele, hogy majd megoldja, hogy a jelenlegi barátjával is jól ellegyen (bár soha nem fogja azt érezni vele, mint veled).


Ha neked is bejön a lány, bátorítsd, a magatok, és a pasija érdekében is, mert jobb szegény srácnak, ha nem hülyítik tovább, még sajnálatból se. Anno én is beleestem egy ilyen hibába, és most is erősen afelé tartok sajnos (bár már valamivel érettebb fejjel tudom, hogy mit kell tennem, ha mégis ide lyukadnék ki). :(

2011. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leszbikvagytok ?
2012. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!