Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még, van rá esély hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még, van rá esély hogy jön a szerelem vagy inkább tartsak szeretőt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hónapban erősödött fel bennem a szeretet-szerelem-szex iráni hiány és vágy. Lassan már úgy érzem összeroppantja a lelkemet ez az érzés. Nem szeretnék érzelmileg eljegesedni, de már majdnem minden hitem elszállt, hogy együtt lehessek azzal a férfival akit őszintén tudnék szeretni. Bár a szerető csak a dolog egyik részén tudna segíteni. Amit valójában szeretnék az egy komoly párkapcsolat, de nem tudom meddig bírom még a magányt. (Ha lenne mellettem valaki akkor eszembe sem jutna szeretőt tartani.)

Nem szoktam eljárni szórakozni, így nem is nagyon tudom hol lehetne ismerkedni akármelyik célból.

Tudom először érzelmileg kellene magam rendbe tenni egy komoly kapcsolathoz. De jelenleg gyors segítségre lenne szükségem, és a jó szex gyorsan gyógyít.


Írjatok minél többen. Ha nem tetszik nem fogok lepontozni senkit. Minden válaszból lehet tanulni. Írjatok nemet is.


2009. szept. 21. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Átmenetileg megoldás a szerető,de csak testileg,az rzelmek az más. Én is ilyen voltam,állandóan görcsösen kerestem,férfifaló lettem,de egyikbe sem voltam szerelmes.Azt hittem,hogy nem bírom ki,ha egyedül kell lennem.Egyszer csak kezdtem jobban megismerni magam,a múltamat,már nem görcsöltem,csak sodródtam az árral és rámtalált a szerelem,úgy hogy nem kerestem.Higgadj le egy kicsit,gondold át a dolgokat és legyél lazább,fektess másra nagyobb hangsúlyt,ahogy gondolod,de a görcsösség nem segít.
2009. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
úgyan abban a cipőben vagyunk... nekem is már rohat szex hiányom van de komoly kapcsolatot nem akarok és nem is tudnák esetleg csak egy emberrel! én is szeretővel oldottam meg eddig a helyzetet ami jó is volt nekem be jött:) de már sajnos az sincs szóval most sajnos nincs semmi:( 17/L
2009. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazad van talán tényleg túl görcsösen akarom.
2009. szept. 21. 17:59
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát hány éves vagy:???
2009. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Amúgy én szívesen lefeküdnék veled (ha nem baj h még szűz vagyok) mert én is nagyon kvánom már...

17f

2009. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17:41 te is írhatsz mert már nagyon szexhiányom van!
2009. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

18 vagyok és én is szűz.

19:21: Komolyan gondolod? Ha igen írj pivit.

20:39 Amúgy heteró vagyok, de gondoltam már milyen lehet egy lánnyal.

2009. szept. 21. 21:56
 8/18 anonim ***** válasza:
19:21 írtam privit!
2009. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
áá bocs úgy akartam h 19:21es vokk és írtam privit:D
2009. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nah, megkaptad a levelet?
2009. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!