Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elvette a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réksp kérdése:

A barátnőm elvette a pasim mit tegyek, szóljak még hozzá?

Figyelt kérdés
A pasim a mostani napokban a legjobb barátnőmmel lógott hozzám nem szólt,a barátnőm megkérte járjanak és tudta ott vagyok én neki!
2011. jún. 10. 14:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És már járnak szóval a volt pasim dobott!
2011. jún. 10. 14:24
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

szerintem szóljál.


mondd meg neki, hogy egy utolsó riherongy és kívánod neki, hogy ugyanazt átélje, amit te most.

2011. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyet te barátnődnek nevezed?? Ha a barátnőd lenne akkor nem venné el a pasidat! Szerintem felejtsd el mindkettőt,ne szólj hozzájuk. A barátod nem szeretett soha, a barátnőd meg nem is volt a barátod.
2011. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Ez több, mint kellemetlen. Én sem örülnék neki, de ha nem oltári nagy szerelem szakad így meg, akkor nem kell az örök-harag. Egy darabig azért igen csak durcás lennék.
2011. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, az ilyen nem barátnő.

A pasid után se érdemes sírni.


Lépj túl rajtuk, menj el egy kicsit kikapcsolni, mire legközelebb találkozol velük, lehet hogy már ők is szétmentek. :)

2011. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány sosem volt a legjobb barátnőd...sőőt még a barátnőd sem. Soha. Ne aggódj, felejtsd el őket és keress új pasit és barátokat.

Üdv, 22N

2011. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és most lesz az, hogy a pasik nem megbízhatók:S Ha még nem tudtad elfelejteni a voltpárod akkor még ne ismerkedj pasikkal. Először tedd túl magad rajta.
2011. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy megtépném az átkozott ribancot, hogy többet nem lenne kedve más barátja után ácsingózni...
2011. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne alázd meg magad annyira, hogy tettlegesen bántalmazod a csajt! Sőr sz.ard le őket, legyen benned büszkeség és tartás!

Sem az állítólagos barátnő, sem ez a fiú nem ér annyit, hogy ezen idegeskedj. Szerintem pont megérdemlik egymást.

Te pedig keress egy rendes, normális srácot!

20/L

2011. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

sajnálom ha elszomorítlak de ez nem igazi barátság:(

én sose tennék ilyet a bnőmmel:/

14/l

2011. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!