Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elvette a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réksp kérdése:

A barátnőm elvette a pasim mit tegyek, szóljak még hozzá?

Figyelt kérdés
A pasim a mostani napokban a legjobb barátnőmmel lógott hozzám nem szólt,a barátnőm megkérte járjanak és tudta ott vagyok én neki!
2011. jún. 10. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok? Ha a baratnom elszedne a parom, akkor nem csinalnek semmit. 1. az ilyen pasiert aki ilyen hamar elcsabul, meg pont a baratnommel, nem kar erte,mert ez azt mutatja,h nem szeretett. 2. Milyen baratno az aki a legjobb baratnoje pasija kell?! Hat semmilyen.

En meg a baratnoim exeivel sem jartam soha, meg akkor se, ha nagyon tetszettek. Tudom,milyen rosszul esett volna a baratnoimnek.

De volt 1 olyan "baratnom" aki probalta elszedni a baratomat, nem azert mert jarni akart vele, hanem mert az hitte magarol,h minden ferfit eltud csabitani, hat pofara esett, mert parom raszolt,h allitsa le magat es mindket nagy mertekbe keruljon! :) Aztan visszahallottam masoktol,h azt mondta a kedves "baratno", h nekem milyen hulye baratom van meg stb..) L/30

2011. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szia. ahogy a szavakból kiveszem, a barátnőd önbizalma kicsit több a tiednél, picit talán félsz is megmondani a szemébe, hogy egy utolsó kis ribanc. NE FÉLJ!:) mert tényleg az. ilyet nem lehet csinálni senkivel, miért hagyod magad? igen, szólj hozzá, mondd meg neki, hogy haragszol rá, nem felejted el, és kívánsz neki sok szerencsét egy hasonló barátnőhöz, mint ő.

16/L

2011. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyébként 20 vagyok és 1 éve a barátom
2011. jún. 10. 19:10
 14/20 A kérdező kommentje:
Szóval sokáig tartott ez a kapcsolat
2011. jún. 10. 19:10
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

de egy dög mind2ő!

sajnálom...=(

szerintem ne beszélj velük többé....Én amugy tuti megverném XDDDD

2011. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti öjihajit fogadnék.
2011. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sz*rd le őket. Ne törődj velük egyik sem érdemel jobbat mint egymást!

Tudom hogy nehéz, de lépj tovább. Hidd el jobb lesz. :)

2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem érdemes rájuk fecsérelni az idődet szerintem nem érdemes ilyen emberekre időt,energiát fecsérelni. Szánalomra méltóak.
2011. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16:42 jol mondja.....hagyd a francba oket
2011. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

mi történt azóta?

remélem jól beszóltál a kis r.bancnak ....

2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!