Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kit választanátok?

Figyelt kérdés
sziasztok. ti melyik pasit választanátok ha csak ezen mulna a dolog?? a cigizős pijálós stilusut, vagy aki normális, nem cigizik nem iszik??!!
2011. jún. 10. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
too obvious -.-' persze hogy az utóbbit, ki nem? :D és akkor most ki vele, mik az utóbbinak a negatív tulajdonságai? :D
2011. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aki nem cigizik,nem iszik. utálom,ha hamuízű a szája :S Arról nem is beszélve,hogy szeretném,ha sokáig lenne,élne velem,nem idő előtt meghalna...
2011. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A dohányzás nem zavar, a piálás néha, buliban elmegy, ha amúgy nem részegeskedik. Megrögzött alkoholistát biztos nem választanék.

A többi pedig attól függ, amúgy milyen ember, mennyire jön be a jelleme, a viselkedése, az egyénisége, ő maga kívül-belül.

2011. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak mert én 13 éves vok.. és még jó hogy nem cigizek piálok.. de mostanság már eéggé terjedt hogy 13 évesen már cigi pija ilyenek.. és egy csaj azért nem jár velem, mert idézem" én teljesen másvagyok mint a többi.. én jobban szeretem azt ha valakinek kemény, iszok, cigizek stílusa van.. és nem akarok megváltozni miattad"

ezért kérdeztem rá.. mert ez nekem sok volt!! xdd

2011. jún. 10. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, kisfiam nem normális 13 évesen cigizni meg piálni. Szomszéd lányt láttam kis 14 éves... Lógott a cigi a szájából, gyönyörű kiscsaj meg minden erre dohányzik mert menő hát majdnem szóltam neki hogy bocsika ezt azért nem kéne, de nem rám tartozik. Szóval ne! Ne dohányozz, piálni lehet módjával de azt is inkább csak 16 felett.
2011. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ú, mekkora szánalom lehet az a csaj... :D Lesz jobb, nem kell hozzá olyannak lenned, mint a többi idióta.
2011. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!