Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A kapcsolataidban a kalandot keresed vagy egy megbizható társat, akivel esetleg életed végéig lehetsz?

Figyelt kérdés
A szórakozás, kiélés vezet, hogy megszerezhess egy nehezen megszerezhető pasit vagy megtalálni azt a társat, akiben megbizhatsz, rábizhatod magad, jól is érzed magad vele és kitart melletted? Kort is irjatok!
2011. jún. 11. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kerestem "kalandot", eddig csak hosszú kapcsolataim voltak.

22/L

2011. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig három kapcsolatom volt...mindegyikben az örök társat kerestem ^^ akármennyire "nyálasan" is hangzik xD :P

Az első 4 évig tartott, a másik csak 2 hónapig (nem jöttük ki jól) és most vagyok a harmadikban^^

Számomra nagyon fontos, hogy felnézhessek a másikra, mint férfira, hogy intelligens legyen, megbízható, meg tudjon élni a jég hátán is:D Legyen vicces, de komolyan is lehessen vele beszélni...szóval olyan legyen, mint én:P


20L

2011. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb nő a társát, a másik felét keresi. Persze vannak kivételek, de ez az én véleményem. Nekem személy szerint mindig úgy kezdődik minden kapcsolatom, hogy életem végéig tartani fog! Eddig nem jött be, de úgy vagyok vele, hogy vagy csinálok valamit, vagy egyáltalán nem. Ha valami nem stimmel, megpróbálom megoldani, vagy ha nem megy, akkor befejezem. Szóval szerintem a legtöbb nő nem a kalandot keresi!

35/L

2011. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy fogalmaznék, hogy mindkettőt. Volt ugyan kalandozós korszakom is, de alapvetően a komoly párkapcsolatot jobban preferálom, viszont csak úgy tudok elképzelni komoly kapcsolatot valakivel, hogy abban mindig van valami kaland is, valami új, valami izgalmas. Nem szeretem, ha a másikat az utolsó porcikájáig ki lehet ismerni, de azért nem vágyom egy link, megbízhatatlan alakra.

Én úgy érzem szerencsém van a mostani pasimmal, ő pont ilyen. :)

20L

2011. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sosem kerestem kalandot. Most meg már pláne nem.

Sosem úgy indultam neki egy kapcsolatnak, hogy "örökké" tart.

27/N

2011. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak a megbízható társat. Minden kapcsolatomba úgy kezdtek bele, hogy azt a férfit el tudom képzelni egész életemben mellettem. Olyanba bele sem kezdtek, ami biztos, hogy nem tart sokáig. És a szeretkezést is csak kapcsolatban tudom elképzelni, úgyhogy egyéjszakás kapcsolatba sem bonyolódom.

20/L

2011. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gáz, de ha elkezdődik egy kapcsolat, én mindig életem végéig tervezem. Elképzelem, hogy ennyi és ennyi idő után eljegyez, feleségól vesz stb. Persze ezt nem emlegetem neki:D Talán ezért is szokott nagyon fájni egy-egy szakítás, mert túl sokat képzeltem bele a dologba. 20/L
2011. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Amint láthatod, Kérdező, egyik sem a kalandot kerwesi. De valahogy csak össze szokott jönni a kalandra vágyó férfiaknak az az éjszaka...

Magyarán: attól még, hogy beír ide 6-10-16, stb... kizárólag komoly kapcsolatra hajtó nőó, bőven vannak kalandot keresők is.

2011. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fura...az én tapasztalatom teljesen az ellenkezője. Mintha a nők csak szórakoznának és ha komolyra fordul akkor beijednek. S ha ennyi ilyen lány van én miért nem fogok ki egyet sem? Szomorú.
2011. jún. 11. 13:47
 10/10 napietus ***** válasza:

én sosem kerestem ezt vagy azt. megismerkedtem valakivel, és tudtam, mi a szándékom vele. van, aki teljesen alkalmatlan komoly kapcsolatra, ezt elég gyorsan kiszúrom. attól még lehet pár kellemes hetünk-hónapunk. amikor a férjemet megismertem, róla rögtön tudtam, hogy komoly kapcsolat lesz.


29/N

2011. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!