Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízható vagyok és meg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható vagyok és meg is van rá az okom. Mégis van aki kételkedik. Miért?

Figyelt kérdés
Annyira zavar mikor valaki megbízhatatlannak gondol... Főleg ha olyan aki fontos nekem. Nem mondok el senkinek semmit meg van rá az okom: Szeretek mindenről tudni és nem akarom hogy más is mindent tudjon :D Különben nem lenne meg a mindentudás öröme :D Nem tudom érthető-e xD Miért nem lehet valakibe aki nem ad okot megbízhatatlanságra megbízni? ennyire elkorcsult a világ hogy az ember senkinek nem mondhatja el a dolgait? :(
2011. szept. 14. 21:56
 1/8 anonim válasza:
Bizonyítsd be nekik, hogy megbízhatnak benned! :)
2011. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dr. Endressy László ***** válasza:
Biztos okkal teszik.
2011. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj ezt ismerem.

Csak Te hiszed azt hogy nem bíznak Benned, belelátsz mindenfélét. Párom pont ilyen, az őrületbe kergetett az elején.

2011. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az emberek általánosságba megbíznak bennem mert nem élek vissza semmilyen információval... De vannak ezek a világfájdalmommal rendelkező emberek akik csa kazért se bíznak meg senkibe mert minden ember rossz... De ez akkor marhaság utálom ha általánosítanak.
2011. szept. 14. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaja a faxom ki van nekem is a világfájdalmas felfogásúak viselkedésével.ők a középpont stb stb ők szarták a spanyol viaszt... ne folalkozz velük,szerintem foglalkozzon mindenki a saját dolgával,a barátaiddal csináld ezt..vagy nem tom. jó kérdés..de elég meg bízható vagy.de a mindent tudás öröme azért öröm mert van valami a tarsolyodban amit egyszer vkinek, akit nagyon szeretsz és szintén meg bízol benne elmondod,és csak össze - össze mosolyogtok a szituáción. :)
2011. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz minden infot begyűjteni valakiről,mégha fontos is neked? Az ember általában tudja,mit mond el kinek, és mit tart magában. Ha nem mondja el neked,biztos van oka rá.Elhiszem,hogy idegesít,de ez a mindent tudni akarok dolog egy kényszer,így akarod éreztetni (magaddal),hogy milyen megbízható vagy,hogy nem adod át senkinek az infot,csak ezt nem mindenki veszi be.Azért akarod megtudni mások titkait,hogy büszke lehess magadra,hogy te bizony sokkal többet tudsz,mint más? A bizalom még egy tulajdonsággal szokott párosulni,és ez általában a megértés vagy a tanácsadás,ha az illető kíváncsi a véleményedre. És igen,a világ ennyire elkorcsosult,hogy senkiben sem lehet megbízni. 17/L
2011. szept. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vagyok tanácsadásban ezért szeretem ha valaki kikéri a véleményem mert van jópár épkézláb észérvem... De hát jó nem tudhatok én se mindent. Csak azt nem szeretem ha valaki a fejemhez vágja hogy megbízhatatlannak gondol pedig nem vagyok az.
2011. szept. 17. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez többször elő fog fordulni.. Ne vedd a szívedre,nem kell mindenkinek megfelelned. Ha nem akar,úgy sem fog benned megbízni. Csak hagyd rá,majd rájön.. ( vagy nem ) 17/L
2011. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!