Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charlista kérdése:

Most mit csináljak ilyenkor? (Osztálytárs)

Figyelt kérdés
Van egy osztály társam, év eleje óta nagyon jóba vagyunk, mostpedig eggyik jóbarátjától megtudom hogy kizárólag azért nem akar velem járni mert osztály társak vagyunk és ha nem működne akkor még eggyütt kell járnunk 3 évig, tudom hogy ez normális indok, de most mi a fenét csináljak nagyon szeretem, engedjem el vagy küzdjek és győzzem meg. Nektek mi a véleményetek? 16/f
2011. jún. 11. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 1x már októberben elmondtam neki, de akkor azt mondta h maradjunk csak barátok...
2011. jún. 11. 12:58
 2/7 laura36 válasza:
ha nem működik maradtok barátok, nem kell egy kapcsolat után rosszba lenni a másikkal, szerintem győzd meg küzdj érte ő is észreveszi majd, hogy te komolyan megakarod vele próbálni, komolyan gondolod
2011. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem se , amiota elmondtam nekia zota is nagyon jóba vagyunk, én is ezt gondoltam h nem adom fel, csakhát nem szeretnék beégni, mert elsőre még nem gáz de ha másodjára is megkérdem és elutasít az már elég cinkes..., de azért köszi a választ teljesen igazad van.
2011. jún. 11. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg. Győzd meg, hogy buta elméleteket gyárt arról, hogy egy megromlott kapcsolat után nem maradhat meg a a barátság. Sok sikert!
2011. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 laura36 válasza:
szerintem ebbe nincs semmi cinkes dolog sőt vonzó is lehet igazából, egy lány szereti, ha hajtanak és küzdenek érte, ami lássuk be a mai világban már elmaradott lett és inkább a lány küzd a fiúért
2011. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm a bíztatást, soká lesz még a suli, szerintetek gáz lenne msn-en beszélgetni erről vele? (merthátt le nem nagyon akar jönni....)
2011. jún. 11. 13:27
 7/7 A kérdező kommentje:
ha valakit érdekel beszéltem vele, és megint elutasított, dehát van ilyen(számomra a világ összedőlt, de majd kiheverem) mindenkinek köszönöm a kommenteket.
2011. jún. 11. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!