Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy kezdődött hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy kezdődött hogy a mostani csajom nővérével is együtt voltam, ő egy 24 éves csaj, a barátnőm 14 és most nála lakok és amikor összeveszünk, őt hozza fel és napi 24 órábol 24és felet együtt töltünk és mindig veszekszünk,hogy csináljam h jo legyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 03:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kivel laksz te egyutt, egy 14 eves kislannyal? es meg a noverevel is voltal, eleg fura nekem ez na. Hogy csinald hogy jo legyen? Hat szerintem egy 14 eves kislanynak nem valo a hazaselet.
2009. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt nemértem:S
2009. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy?14 éves kislánynál laksz??Az anya mit szól hozzá?meg a nővérrével is jártál aki 24 ez elég érdekes.De h jó legyen üljetek e beszéljétek meg h ez így nem jó,és próbáljátok megérteni egymást.de azt ne felejtd el h ő 14 éves könnyebb lenne segíteni ha tudnám h jány éves vagy.de ha már 18 elmúltál akkor tudod h büntetnek.de egyépként nem igazán értem a kérdést!nem írtál el véletlen valamit??????HM??
2009. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
24 es 14?Hany eves vagy?ne haragudj,de te nem vagy normalis.meg vele is laksz?14 eves!ne kotelezd el mar ennyi idosen!nem lehet szabad,meg gyerek.ijenkor a barataival kellene legyen es fiukat lessen az o koroszalyabol.nem azt mondom,hogy ne legy vele,csak egy kicst lazitsd meg a porazt!es amugy a kerdest en sem ertem...:S
2009. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jogos lehet, hogy amiatt veszekszik veled, mert együtt voltál a nővérével, főleg ha még meg is csaltad. de egyébként is. nekem sem esne jól, ha valaki előbb a nővéremmel kavarni, majd velem. főleg úgy, hogy 10 év van köztünk. meg 14 évesen együtt lakni a barátommal... hát nem tudom. a lány számára iszonyú korai, persze, hogy veszekedtek, és nem tudtok rendesen "együtt élni". te nem tudom, mennyi idős lehetsz, de a kérdésedből ítélve te sem lehetsz az a nagyon nagy értelmiség, aki belátja, kinek mire van szüksége. ha fiatal vagy, akkor minek laksz még a barátnődnél és minek kavartál egy sokkal idősebb lánnyal, ha meg idősebb vagy, akkor a helyedben nem kezdenék egy 14 évessel... tönkreteszed. tényleg még a barátnőivel kellene lógnia és az iskola leghelyesebb fiúja után ájuldozni. nem együtt lakni egy fiúval...
2009. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézz magadba. úgy majd jó lesz
2009. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
tarkólövés...
2009. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban, ha egyáltalán igaz, mindenki elmebeteg!:D
2009. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
nanemár, emberek, a tarkólövés kicsit sok volt, sok gondja van, most azokat nem kommentálom, de nem szabad ilyet még viccből se mondani
2009. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16 vok és nem ugy eggyüt lakunk csak egy házba ez egy hhoszab folyamtnehéz lenneugy leirni h meg érsd! aza lényeg h egy házba és nem volt semmi komyol! csak járunk és csaka veszekedés megy:S:S
2009. márc. 22. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!