Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állítólag csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állítólag csak barátkozik az exével, de most találtam egy levelet, amiben "szívem"-nek hívja, ahogy engem. Dühös vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ez a "csak barátkozás" is fura...
2011. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Semmit ne tegyél. Ez a megszólítás még semmit nem jelent. Ez rögzülhetett nála, szinte tudat alatt.
2011. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért vagy annyira dühös?
2011. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán a legegyszerűbb, ha rákérdezel, hogy ezt miért csinálja...? Persze, akkor kiderül, hogy kutakodtál, de mi veszíteni valód van?

Na és persze, pl. nekem sok férfi haverom van, aki ugyanúgy szólít engem, vagy más nőket, mint a barátnőjét. Pl. Drága. Lehet, hogy egyszerű a megoldás! Bár az ex-el barátkozni...Lehet, hogy több az annál...Ne haragudj, nem elkeseríteni akarlak, csak magamból indulok ki.

35/L

2011. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
exel barátkozni, nem igazán vezet semmi jóhoz.
2011. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Girlnextdor ***** válasza:
meg istenem istenem az exevel nincs roszban az nem baj addig amig nincsenek csak kettesben kozos programjaik. En is "oba vagyok" nehany exemmel de nem annyira hogy kettesben jarjunk el erre arra. Ha mar az a szitu van akkor jobb ha meg az elott lepsz meg mielott jobban megalazhatnak...szerintem a sracnal valami nem ok
2011. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság hogy csak berögzült. Engem egyszer hívott az exem kicsimnek, de élő szóban. Írásban azért oda tudna figyelni az ember ilyesmire. Ha akarna. Más egyéb gyanúsat nem írt neki? Lehet hogy tévedek, de azt hiszem hogy a csaj dobta a barátodat, és nem fordítva. Mióta jártok, és ők mikor szakítottak? Ja és ki szakított kivel? Ha nem történt olyan hű de rég azt kéne hogy gondoljam hogy a barátodnak nem volt ínyére a szakítás és ha az exe csettintene ő már repülne is hozzá.
2011. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!