Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért mondta el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért mondta el nekem az exem, hogy még mindig érez irántam valamit hogyha rá pár hétre meg összejött egy lánnyal akit már régóta fűzött. Azóta én töröltem msnről, nem is beszélünk. így elfelejthetem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolja hogy te vagy a szenvedései okozója ezért megpróbál elfelejteni téged. Nőt meg csak nővel lehet elfelejteni.
2011. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!