Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Várjak a csodára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várjak a csodára vagy a bátraké a világ?

Figyelt kérdés
Szóval... Tetszik egy srác, most végzett a gimiben (18) , én pedig 16 vagyok. Egyik barátnőmnek (osztálytársamnak) az unokatestvére. Nekem nagyon bejön, de alig beszélünk a sráccal, általában annyi, hogy szia, szia és kész. Főleg, hogy már neki nincs is május óta suli. Így nem is találkozunk. Ráadásul más-más városban lakunk. Facebook-on az ismerősöm, de ott sem szoktunk beszélni. Ráírjak?? Szerintem nem kellene, mert mégis csak én vagyok a lány. :S De így meg esélyem sincs, mivel jövőre már egyetemre megy. Barátnőm mondta, hogy majd szervez valamit, amire meghív engem is, és az unokatesóját is, nagyon rendes, de mégis nekem kellene lépnem valamit (szerintem). Nem tudom, hogy tetszem-e egyáltalán neki, mert annyira nem ismerjük egymást. Kérlek segítsetek, mit tegyek! Köszi :)
2011. jún. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát itt csak a barátnőd segíthet közvetítőként. De tevőlegesen kell, nem csak majd, valamit.
2011. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krameri ***** válasza:
ha ráírsz, azzal nem veszíthetsz, csak előrébb jutsz vele. De várhatsz a csodára is.
2011. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, tudom, hogy nem veszíthetek, de nem szeretnék csalódni és koppanni :/
2011. jún. 11. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
na látod ez a probléma, minden csaj azt hiszi csak pasi kezdeményezhet, ha nem nem, hello szia
2011. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom ,mondták már, hogy "nem a nagymamák idejében élünk" és hogy nyugodtan kezdeményezhet egy lány is csak nekem ez olyan furcsa :S
2011. jún. 11. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
attól, hogy ráírsz, hogy miújság, azért nem te kezdeményezel? Szerinted gondolatolvasó, hogy akarsz tőle valamit?
2011. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké igazad van én vagyok túl gyáva :S
2011. jún. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!