Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben, ha a pasitok ágyában találnátok egy köldökpiercinget?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 19:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pakoltam, kérdeztem és nem mondott rá semmit,elvileg nem tudja hogy kié,átjöttek hozzá barátok beszélgetni és biztos valaki véletlenül ott hagyta
2011. jún. 11. 19:05
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha voltak nála emberek, akkor előfordul,hogy elveszik. Én nyelvpiercinget is találtam már utcán. Szóval nem feltétlenül hazudik.

Egyébként is ki az a hülye, aki tudatosan szexhez kiveszi a piercingjeit?

2011. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát csak ha kiesett véletlenül?nem tudom.. :/ de akkor nincs okom az aggodalomra? :) Nincs lány testvére vagy rokona, szóval nem az övéké volt tuti..
2011. jún. 11. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Adott rá okot a párod, hogy ne higgy neki?
2011. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Hááát:)


Most őszintén, mit gondolnál?


1. vagy ott feküdt egy bu*i és neki esett ki, amit erősen kétlek

2. egy csaj feküdt ott akivel, kártyáztak vagy filmet néztek és hopp véletlenül kiesett....ez is érdekes

3. Ahhoz h kiessen ahhoz valahová be kell akadnia, és ha csak nem hason feküdt és a párod masszírozta, vagy tv-t nézett...akkor éppen k*rtak és a pasid farkába beleakadt véletlenül mikor a hasára "ment el" és akkor letépődött, és a pasid farka is kicsit sebes lett....


DE! Biztos csak egészen véletlenül esett ki!!!! Nyugi nincs baj...:)

2011. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az övé, és így jár b*ibárba.
2011. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van köldök pc-je, az tudja, hogy csak úgy nem igen szokott kiesni, különben mindenki elhagyná mindenhol.

Nekem soha nem esett ki, bár párszor beakadt ide-oda.

Minimum megkérném, hogy ugyan mutassa már meg fa.szbúkon, hogy melyik csaj ment fel hozzá, és írja meg neki az orrod előtt üziben, hogy elhagyta.

Aztán kíváncsi lennék a reakciójára.


Azt meg te se gondolod, hogy ha rákérdezel, akkor ilyesmit válaszol: "Jaaa, eeeez? Hát csak vadul kú.rtunk a csajommal, amíg te nem voltál itthon, de beakadt a lepedőbe, és kicsúszott. De jó hogy meg találtad, ba..meg, mi legalább egy órán át kerestük."


Amúgy... ha a páromhoz jön fel pár haver, akkor azt látni, mert akkora csatatér marad utánuk, mint a franc. Ott nem pc van, ahol ültek, hanem morzsák, fél csipszek, kiömlött kóla, és két szemeteszsák teli van a nasis és üdítős zacsival, dobozzal, ha este jön fel valaki, akkor sörösdoboz, borosüveg, ha csaj is, akkor valami likőr.

Ha csak 10 percre ugrik fel pár haver, akkor is meg szoktuk őket kínálni valakivel.

Nem azt szoktam kérdezni, hogy volt-e ott valaki, hanem hogy méééé nincs má megint elmosogatva. :)


Kukázz egyet!

Ha voltak fent haverok, csak találsz valamit.

2011. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amúgy is érdekes.

Mit keresett a csaj meg a piercingje az ágyatokban? Igen közeli barátok lehetnek, a mijeink nem feküdnek az ágyunkba.

:S


Ha a kanapén, szőnyegen, konyhában, fürdőben találod meg, még hihető... de az ágyban szerintem nem.

2011. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez betöcskölt valakit...
2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

06-11 20:14-nek teljes mértékben igaza van.

(Nekem is van köldök piercingem, az csak úgy nem esik ki... ha meg kiesik, akkor egyből észreveszem.)


(Én nagyon régen fülbevalót találtam a párom ágyában... azt mondta, hogy az anyjáé, az meg helyeselt, hogy "hát persze", szóval... az, hogy ebből mit hiszek el, az meg az én dolgom:-S)

2011. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!