Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok erről a fiúról?

Figyelt kérdés

A suliban eg lány, azt mondta, hogy szerelmes belém.

Aztán erre nem mondtam semmit. Utána másnap kérdezte, egy lány, hogy most nem megyek oda hozzá, vagy hogy egyáltalán tetszik nekem? Erre se válaszoltam.

Aztán valahogy nem is szóltam hozzá utána.

Ez már egy éve volt. Azóta van már pasija, akivel nagyon összemelegedtek.


17F


2011. okt. 28. 20:52
 1/4 anonim válasza:
nem válaszolsz neki akk egy TAJPARASZT vagy .... ezt a lányok nem szeretik ... kitudja 3 év mulva találkozol vele és az állad leesik de akkr már loholhatsz utána ha egy másik pasi elveszi tőled mikor előtted is ott volt a lehetőség én azt mondom h ..: bunkó az ilyen
2011. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt gondolnám, h a srácnak a lány egyáltalán nem jött be, ezért nem is ment oda hozzá közölni, h neki bejön a lány. Nem csak h nem válaszolt. Szerintem ha bejött volna neki, ő ment volna előbb oda a lányhoz. Bár amilyen pióca lányok vannak manapság, olyan kis lelkesen udvarolnak a fiúk helyett is, a fiúk nem is tudnak előbb odamenni.
2011. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkó voltál, hogy még válaszolni sem tudtál.
2011. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A srácnak nem jött be a csaj és ahelyett,hogy megmondta volna neki,hogy aranyos vagy,de sajnos én nem vagyok beléd szerelmes,inkább k*ssba maradt.Az ilyen kis pp-kből aztán felnőttként nagy pp-k lesznek,akik kapcsolatokat zárnak majd le mindenféle szó és magyarázat nélkül.
2011. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!