Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek ha a barátom megtilto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ωнιт kérdése:

Elmenjek ha a barátom megtiltotta?

Figyelt kérdés

A barátom közölte velem,hogy nem mehetek el szórakozni a barátnőmmel.Azt mondta,ha elmegyek és ő nem jöhet akkor szakít velem.Nem tudom mennyire bízik bennem,de ha nem felügyelhet akkor kivan bukva.Azért nem akarom,hogy jöjjön mert a barátnőm nem szeretné,és igazából én se..(ez hosszú)

És nem is nagyon akarok "papucs" lenni mert szeretném ha tudná,hogy engem nem irányíthat.


2011. jún. 12. 01:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Az is kérdés, hogy mit fogtok/szeretnétek csinálni a buliban? :) Egyébként az ilyen baráttal egyből szakítanék...


22/F

2011. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát iszogatni de ez amolyan nem is buli,mert a barátnőm nem itt lakik csakúgy ünneplünk hogy itt van.:DDD
2011. jún. 12. 01:34
 3/20 Panda Péter ***** válasza:
88%
mivan, az urad nem csak rövid pórázon tart, de már ki is kötött? NE HAGYD MÁR MAGAD! állj a sarkadra, minden embert ugyanúgy megillet a szabadság, mint a friss levegő. nem tudom minek képzeli magát a hapsid, ha azt gondolja hogy bárkinek is megmondhatja mit csinálhat és mit nem.
2011. jún. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon uralkodni akar felettem de ha nem hagyom magam,utána megsértődik és várja a bocsánatomat.
2011. jún. 12. 01:46
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
az ilyen kapcsolat idővel csak rosszabb lesz, ha nem jön meg az esze... gondolod szeret az aki pórázon tart és be akar szabályozni? csak uralkodni akar valakin, de az érezéseid a legkevésbé sem érdeklik, hogy neked mi a jó, jól akarod érezni magad
2011. jún. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem feltétlenül felügyelni akar ezzel,csak rosszul esik neki,hogy pont őt hagyod ki belőle.

Diszkóba meg persze én sem engedem a bnőm.

Oda az ember csajozni jár.Én is ezt csináltam hosszú évekig.

Farkasok közé meg nem dobom a bárányom:).

Ha barátnős estét akar bnőm,akkor elmegy,beülnek ide-oda,de semmi csajozós helyre nem engedem.

Ehhez túl jól ismerem a fajtám,meg a női esendőséget alkohol hatása alatt.

2011. jún. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
a helyedben én mennék. Minél jobban fenyeget annál inkább. Mi vagy te neki, hogy megtiltja neked? Van szabad akaratod és addig tudasd vele ezt ha magától nem tudja, amíg csak ennyit tesz, és nem üt blabla... Am persze ha megbízhatatlan vagy akkor van oka nem bízni benned, de akkor meg a kapcsolatnak semmi értelme. Se így se úgy. Gondolom kb 18 év körüliek vagytok. Majd kinövitel ezt a butaságot.
2011. jún. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Gondold végig a helyzetet! Ő el szokott menni nélküled? Ha igen, akkor nincs joga beleszólni. Ha nem szokott nélküled elmenni, akkor gondold végig, te hogy éreznéd magad, ha ő elmenne nélküled? Többet ér egy barátnő, mint a barátod? Azért ez nagyon gyerekes, hány éves vagy 15? Nem a barátnőddel fogsz együtt élni, és nem tőle lesz gyereked, azért gondold végig mi a fontosabb. A barátnők szó nélkül otthagynak, ha az érdek azt diktálja...
2011. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

a kérdésedből következik:

- nem akarsz "papucs" lenni

- az vagy :D


amúgy.. én is megmondhatom mit csinálj? meeert pl. lenne némi mosogatnivaló.. akár meg is sértődhetek ha az úgy jobb neked.

2011. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Had szakítson, utána meg eszi majd a fene. Menj csak el. Ha kidob is vissza akar menni hozzád majd meglátod, mutasd meg neki, hogy nem vagy a tulajdona.
2011. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!