Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek a sráchoz filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a sráchoz filmet nézni? Úgy érzem nem is érdeklem már annyira a barátomat.

Figyelt kérdés

Több,mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretem,mikor kettesben vagyunk nagyon jól érzem magam vele,stb.Hét közben nem szoktunk találkozni,meg alig beszélünk.Ott lenne az msn,telefon stb,de egyik sem igazán megy.Kitaláltuk,hogy akkor webkamera jó ötlet,legalább látjuk egymást.Hát nem jön össze,mert Ő est,mikor tudnánk beszélni,akkor kezd el enni,tanulni.Pont akkor van dolga..Három szó után el is köszönt,ott hagyott,lelépett..

Na de nekem nem maradt el,egy srác ismerősömmel 3 óra hosszát beszélgettem és közben láthattuk is egymást.El voltam kenődve a barátom miatt,de vele jobb kedvem lett.Jóban vagyunk,már a kezdetek óta jól megértjük egymást,mindig poénkodunk,stb.Még nem voltunk egymásnál,de most péntekre elhívott hozzájuk(üres lesz a lakás),hogy nézzünk meg egy filmet,persze,csak akkor,ha van kedvem.Írta azt is,hogy szóljak,ha valami gond van,reméli nem nézem valami perverznek,aki leteper...

Belegondolva,hogy a barátom van,hogy rám sem hederít,nem szán rám időt és a régi ex barátnőjével táncol a szalagavatóján(egy suliba járnak és már 1.-ben megbeszélték,hogy így lesz,na meg állítólag(!!) nem lehet külsőst vinni..)és persze a csaj még mindig odáig van a barátomért,utál engem a csaj (:D) szóval belegondolva,megtehetem.

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 25. 12:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig megteheted,akkor meg is fogod tenni.Aztán pedig vállalod a felelősséget a tetteidért.Ennyi.Egyébként te nem vagy szerelmes,remélem ezt tudod.
2011. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a barátom sem az,nem igaz?..Ezt tette 1 év?
2011. okt. 25. 12:55
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Egy ribanc vagy aki inkább megy egy számára idegen fiú üres lakásába "filmet nézni", minthogy leüljön a barátjával (akit állítólag szeret) és megbeszélje vele a dolgokat. Ha neked így könnyebb az a te dolgod de előbb szakíts a barátoddal.
2011. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Akkor lennék ribanc,ha lefeküdnék a sráccal,nem? :D

És próbáltuk már megbeszélni a barátommal,többször is.Az lett a vége,hogy jó,változás lesz,minden rendben lesz..Mégsem..

2011. okt. 25. 12:57
 5/25 anonim ***** válasza:

Kereshetsz kifogásokat, hogy miért teszed amit tenni fogsz, de ez így is úgyis megcsalás lesz.

Az én szalag avatómon sem lehetett külsőst vinni.


Ja és a férfiaknál a gyere át dvdzni, az egyértelműen dugásra való felhívás. "ne nézd perverznek, aki leteper"? hát persze-persze. majd ül a lyuk mellett és vonyít vagy, hogy gondolta?...

2011. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint a barátom sem az,nem igaz?..Ezt tette 1 év?"


A barátod felelőssége,az a barátod felelőssége.Magadat vizsgáld,nem kell a szakításhoz,hogy ő se legyen beléd szerelmes.Bőven elég,ha te már nem vagy az.Szerintem is,ennek legyen szépen vége.Már abban a stádiumban vagy,amikor játszmázol,nem éri meg.Legyél független,aztán azt csinálsz,amit akarsz.

2011. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Már eldöntötted, hogy mit fogsz tenni.Nem?

És mielőtt bármit teszel, válaszolj egy kérdésre magadban.


Mi a célom? Az, hogy jobbá tegyem a kapcsolatomat a jelenlegi párommal mert fontos nekem, és amit tenni fogok az vajon hozzásegít ehhez? Vagy bosszút állok mert köcsög volt, és leszarom, hogy amit teszek hogy esne neki, hiszen ő is megbántott.


Ha az utolsó verzióval értesz egyet, akkor hagyd ott és nem kell magadnak bizonygatnod, hogy miért is "filmezhetsz" másik fiúval kettesben. Ha az elsővel, akkor inkább dolgozz azon, hogy jobb legyen a kapcsolatotok. nincs értelme, vagy már belefáradtál? Miért vagy vele még midig?

2011. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A szavaidból ítélve nagyon nem zavarna, ha az a másik fiú rád mászna filmnézés közben. Ha szeretnéd a barátod akkor nem mész másik fiúhoz ennyi.
2011. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Miértvagyilyenbuta? ***** válasza:
Azt gondolom elég sok itt a gyökér aki elítéli a lányt... nem értem miért. 1. FIÚ vagyok, és manapság néha már szégyenlem, a legtöbb ismerősöm leszarja a barátnőjét, ha a lány le akarja ültetni megbeszélni a bajokat, a srácnak teendője akad stb. 2. ha átmész, dugni fogtok. ne tedd,mert akkor tényleg te vagy a hibás.
2011. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem semmi lány vagy! Először szakíts a barátoddal,..utána már azt teszel,amit akarsz..úgysem érdemled meg őt! Ennél azért többet érdemel,már nem bántásból. :D
2011. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!