Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem akarta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarta, hogy elmenjek vele?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal,lassan 7 hónapja.A fél év alatt nem volt bulizni,ahogy én sem,viszont ma együtt szeretne ünnepelni a csapattal és mindenképpen elakart menni,annak az örömére,hogy a csapat feljebb jutott,persze engem nem hivott.

Mikor rákérdeztem,hogy miért nem nem hiv el engem is,azt mondta,hogy van néhány hülye gyerek a csapatban és nem akarja,hogy meg legyek bántva..?!Aztán még azt is mondta,hogy vannak helyekegy focista életében,ahova nem tudok vele elmenni.Viszont azt elvárja,hogy itthon üljek egyedül,rávárva...

Mondtam neki,hogy ha csak a csapat közt lesz a dolog,akkor megértem,menjen nyugodtan.Azt mondta,hogy igen,csak fiúk közt lesz a dolog.De sajnos rá kellett jönnöm,hogy ez nem igaz,mert ma meccs után sok focista elhozta a barátnőjét (ugyanis buli előtti vacsora volt)és már a csajok ki voltak csipve a bulira :( Aztán hallottam,hogy az egyik csaj,mondta az egyik focistának,hogy egész évben várt,hogy velük bulizhasson...Szerintetek?


2011. jún. 12. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Amugy nem egyértelmű hogy szarik rád?
2011. jún. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát elég egyértelműnek látszik... sajnos szerintem is az elsőnek van igaza.

Vagy nem lehet, hogy nagyon "rátapadsz"? Ezt nem bántásból mondom (sajnos néha szerintem én is ezt teszem), csak vannak alkalmak, amikor a barátod egyedül szeretne lenni, főleg, ha mindig veled van. És akkor ez is lehet egy ok, amiért nem szerette volna, hogy vele menj.

2011. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!