Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek, amivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, amivel egy nő elfogadja, vagy elutasítja a közeledést? Miért nem mondják meg konkrétan, egyértelműen?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a munkahelyemen megtetszett egy kolléganőm, és próbáltam ismerkedni vele. Kezdetben nagyon aranyos volt és barátságos. Amikor próbáltam elérni, hogy munkahelyen kívül is beszélgessünk néha, nem mondott nemet, de igent se... Ha beszéltünk, mindig mosolygott. Végül, mikor konkrétan megkérdeztem, hogy lehet-e ebből valami, azt mondta, egyértemű jeleket adott, és hogy nem akart megbántani. Nem a visszautasítás, hanem az a szemrehányó hangsúly, ahogy ezt ki bírta mondani, nagyon rosszul esett (mintha azt mondaná, hogy "nem akarlak megbánatani, de magadtól is tudhatnád, hogy semmi esélyed". Azóta sokkal hűvösebb is lett, pegig már semmi szükség az egyértelmű jelekre. De én nem ezt akartam elérni, akkor inkább ne tettem volna semmit, és maradt volna olyan aranyos, mint kezdetben.

Az ismerkedéseim egyébként csak a felszínen tűnnek udvarlásnak, valójában értékkeresésről van szó. És ő ezt nem hagyta.

Egy kicsit hibásnak is érzem magam, mert olyan jó barátok lehettünk volna, ha már az elején felfogom, h mire van csak lehetőségem. Szóval, mire kell figyelni?


2011. jún. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Számtalanszor tapasztaltam, hogy a "nem" ritkán jelent nemet. Legtöbbször azért utasítanak vissza, hogy teperj jobban, küzd még jobban az igenért. Nem mondott igent, se nemet. Nemet nem akart, mert úgy érezte, hogy húzhat még, rá tud venni, hogy adj bele többet. Igent azért nem mondott, mert azt akarta, hogy küzdj még.

Hűvösebb azért lett, mert valószínűleg belátta, hogy mégsem lehet tőled többet elvárni, mint alapból adsz.


Szerintem ez amolyan teszt az átlagos férfiak kiszűrésére. Valóban képes-e áldozatot hozni, küzdeni egy nőért, vagy sem?

2011. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak nem akart először megbántani, ezért volt kedves, de ahogy haladtatok, érez
2011. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te, hogy meg kell mondania az igazat.
2011. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy az utóbbiról van szó. De lehet egy kis igazság az elsőben is, viszont ez nálam nem működik. Egy elutasítás után én nem küzdök tovább.

Köszi a válaszokat :)

2011. jún. 13. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit: ha elhívsz valakit valahová, és nemet mond, vagy igent mond, de vonakodva, és nem őszinte a mosolya, akkor hagyd. Mondjuk még 1szer megpróbálhatod, de ha ugyanez van akkor tényleg nem érdemes foglalkozni vele. Sok sikert a továbbiakhoz :)
2011. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) És így megmaradt a lehetőségem, hogy találok jobbat :)
2011. jún. 13. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyeden valakinek megtetszel, akkor könnyen lehet, hogy ez a lány is nyitni fog feléd.
2011. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
A híres egyértelmű jelek, csak a nők között egyértelműek. A csajok szeretik szopatni az embert a hülye is játékaikkal. Talán élvezte, hogy rengeteg figyelmet fordítasz rá, azonban amikor határozottan rákérdeztél, hogy mi a helyzet, véget vetettél ennek, mert döntésre kényszerítetted, ami nem tetszett neki. Normálisan is elmondhatta volna, hogy nem jössz be neki, ne akart tőle semmit, de ő ehelyett lekezelő volt. Talán túl különlegesnek hiszi magát és azt akarja, hogy megalázkodj előtte és küzdj, hogy egy kis figyelmet kapj tőle. Legyél büszke magadra, mert legalább ismerkedést kezdeményeztél. Sokan még eddig sem képesek/mernek eljutni. Nem kellettél neki, szard le és lépj tovább. Önérzet is van a világon. Egyetlen csaj sem ér ennyit. Majd lesz valaki, akinek kellesz és nem fog szopatni.
2011. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!