Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen átver, ugye?

Figyelt kérdés

Adott egy srác... három hónapja randizunk... Megtörtént minden, aminek "meg kell". Jól alakultak a dolgok... Jó szex, kirándulás, romantikus vacsik, andalgós Duna-parti séták, egymás szüleinek bemutatás is.. Barátai közül is ismer már pár, elméletileg a legjobb haverjával is találkoztam vagy 4szer 5ször... Most jön a probléma:

Én nem vagyok semmiféle közösségi oldalon, ő igen... Néha azért elintézem,hogy belelássak ezekbe... Kapcsolatunk kezdetén persze megnéztem őt, akkor még kapcsolatban cimkéje volt... ELmondta,h ez egy védelem egy jó barátnőnek, akit zaklattak (így azt hiszik ő a pasija). Nem tetszett, de elfogadtam.

GOndoltam,h leszedi,ha úgy érzi érek már annyit.

Most megint lecsekkoltam a napokban... HÁt, azt leszedte, helyette EGYEDÜLÁLLÓT rakott ki egy hete... Mikor már régen velem van, vagy mi... SOkan kommenteltek neki..Ő meg közölte,hogy "igen,most eléggé egyedül van :(((("...

Kiakadtam... Akkor én mi is vagyok?

Nem tudtam vele még megbeszélni, nem telefonon akarom... De úgy érzem,hogy ez ennyi..Játék velem...Hátha adódik jobb is...

Igazam van, ugye?

DObnom kellene? Ha egyáltalán együtt vagyunk:)


2011. jún. 29. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom nem jelölt be kapcsolatnak mert nem vagy fönn..


"igen,most eléggé egyedül van :(((("...


nem gondoltál rá hogy hiányozhatsz neki..?

2011. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen beszélj vele, mielőtt döntesz. Első olvasásra nekem is az jutott eszembe, hogy szórakozik veled, de a másik felet is meg kell hallgatni.
2011. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes helyzet.elég gyorsan haladt a kapcsolat,ha megtörtént 3hónap alatt minden,a szülők bemutatása is.szóval nem hinném,hogy csak játszik.én több,mint 1 éve vagyok a barátommal és nem rakta ki,hogy kapcsolatban van,egyáltalán nem zavar,mert mindenki tudja mi a helyzet.de nem szereti,ezt közszemlére tenni.szerintem beszélj vele rendesen és majd akkor meglátod.de érezned kell,hogy akar-e téged valóban vagy csak játszik
2011. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert mikor ezt írta, aznap is találkoztunk...

Mellesleg valóban nem vagyok fent, de voltam..Tudom,h nem kötelező megadni,hogy kivel vagy kapcsolatban, sőt, én pl sosem írtam ki semmit.. Senkinek semmi köze hozzá alapon.. De, soha nem írtam volna ki,h egyedülálló, ha van vki, akivel vagyok...

2011. jún. 29. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát még hogy kommentelte is...én is kiakadnék, de te ne mutasd ki, csak tapogasd ki a dolgot, hogy ő mondja el a sztorit.. kérdezz rá így feltűnően, hogy

"Ennyire egyedül érzed magad?, Miért vagy te ilyen magányos?"


Aztán a többi adja magát, de hallgasd meg a másik oldalát is a dolognak..


Kitti

2011. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy csak azért írta ezt, mert az "ál-barátnőjét", akit eddig védelemből fedezett, már levette, és elég furcsa lett volna, ha egyből egy másik lányt (téged) ír be a helyére? Lehet, hogy csak várni szeretett volna 1-2 hetet, mielőtt újra kiírja, hogy "Kapcsolatban" van, mert hát azért valljuk be, az eléggé furcsa lenne az ismerősei előtt, ha egyik nap még ez a lány a "barátnője", de másnap már te vagy kiírva. (Csak azért mondom, mert nekem volt már ilyesmihez szerencsém, a legjobb barátnőm is "fedezett" egy srácot így, pedig volt barátja, és ők is meg tudták beszélni, hogy nem írja ki azonnal, hogy az igazi barátjával van, mert nem szeretné, ha ennyire könnyűvérűnek tartanák, hogy egyik héten ezzel a fiúval jár, másik héten meg már azzal.)


Szerintem is mindenképpen beszéld meg vele a dolgot, de szerintem nem kell annyira aggódnod! :) Különben is, eleve nem értem ezt a fészbuk mániát. Sokkal fontosabb, hogy a VALÓSÁGBAN mi történik, mint virtuálisan, egy közösségi portál oldalain. A valóságban Veled van, Te vagy a barátnője, és te magad is írtad, hogy amúgy minden szép és jó; romantikus vacsik, anyós-após megismerése, programok, kirándulás... akkor meg? Nehogy már a Facebook szabja meg az életeteket, és az alapján dönts a kapcsolatodról.

De ülj le vele, és kérdezz rá. Ha zavar a dolog, mindenképpen beszéld meg a barátoddal. :) És lehetőleg ne a fészbuk chat-jén keresztül, hanem élőben! :D

2011. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, biztos én vagyok a gyanakvó... de amikor egy srác kiírja, hogy egyedülálló, amikor 3 hónapja találkozgat valakivel, az nekem gyanús... :) mert igen, nem muszáj kiírni bármit is. én is kapcsolatban vagyok, de nincs kiírva semmi.

ugyanígy, ismerkedésnél, velem mondjuk még nem esett meg, ha a fickónak ki van írva, hogy kapcsolatban van. tudom, hogy nem a közösségi oldalakon kell megismerni az embert, de aki már párszor pofára esett, az figyel az ilyen jelekre:)

persze beszéld meg vele, meg ne ez alapján ítéld meg a kapcsolatotokat, csak legyél résen:))) meg aztán lehet tényleg jó oka van, hogy ezt csinálta, ki tudja.

23N

2011. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó ok? Na, de mi?

Pontosan tudja,h elnéző vagyok, nem hisztiztem a lány "fedezése" miatt sem. Rákérdeztem, elmondta, és azt mondtam,h ok, ha azt mondja nincs köztük semmi, ez csak egy szívesség, elhiszem. SOha többé nem ejtettem róla szót.

Akkor ő is azzal mentegetőzött,h a FB kiírás nem fontos, nem mérvadó... De akkor miért érzi szükségét,h bármit megjelenítsen? erre van az,h semmit nem írunk ki (akkor sem lett volna hirtelen a váltás a 2 "barátnő" között).

Nekem nem fontosak a közösségi oldalak, ezért nem vagyok már fönt... De,ha ő nyíltan, tudatosan azt hirdeti magáról,h szabad pálya, arról nekem nem túl sok pozitív gondolat jut eszembe...

Ezek szerint mégsem olyan idilli ahogy ez a kapcsolat alakul...csak egy máz...

Persze, meg fogom hallgatni, de nem akarok az a lány lenni, akiken eddig röhögtem, akiket nyíltan csalnak, vagy semmibe vesznek...

Hiszek a tiszteletben, az őszinteségben...

Talán megint erre faragtam rá...

A taktikázós,játszmázós, hisztizős módszer jönne be talán a pasiknak? De én azt nem tudom vállalni:(

2011. jún. 29. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ha fel lennék regisztrálva bejelölném őt kapcsolatban-nak ill hogy a párja te vagy.Már ha arra a bizonyos f-betűs közösségi oldalra gondolsz :D

Aztán ha valami furcsa lenne szakítanék...

2011. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Lehet,h én vagyok a hülye, de én nem akarom kínos helyzetbe hozni, sem megalázni, sem taktikázni...

Ha én elveszítem a bizalmam vki felé, akkor nem nagyon tudom visszaszerezni. Eddig vakon hittem a szándékaiban, hogy annak ellenére,h nagyon jó pasi, és olyan helyen dolgozik ahol hemzsegnek a jó csajok, annak ellenére nem fekszik le mással. Sosem voltam féltékeny, de most érzem,h ennek a kiírásnak az a célja,h jelezze mások felé,h "jöhet a menet"..

Meg fogom vele beszélni, de egyszerűen most el vagyok keseredve és nem hiszem,h tud majd olyat mondani, amitől ez visszaáll bennem:(

2011. jún. 29. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!