Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életemben van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életemben van egy lány, aki nekem mindennél fontosabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem barátnőm, de tudja, hogy szeretem, és ezért megvet és utál. De tényleg, mindennél fontosabb, mindennél többet ér, teszek érte, nem keveset, kifejezem fontosságát, nagyon sok mindent elnézek Neki, bocsánatot kérek tőle, mikor nem is kellene, de valahogy most már elfogyott minden türelmem, minden reményem, hogy valaha legalább nézni fogja valamibe, amit teszek érte, és nem cseszegetni azért, ami miatt majd megőrülnének a lányok, olyan jól esne nekik. Nem értem. Az életem adnám érte, komolyan, de nekem ez már elviselhetetlen, senkinek, semminek érzem már magam, hogy bármi jót, amit teszek, haraggal, bunkózással, hisztivel fogad, bántással, fenyegetéssel.
2010. febr. 27. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom visszautasított, te meg tepersz utána és nem hagyod békén ezért utál. Nem utálna, ha próbálnál magadnak mást keresni. Ha érthetően elutasított hagyd békén, keress magadnak másik lányt, vagy legalább tegyél úgy, hogy ne érezze, hogy nem szállsz le róla. Később újra próbálkozhatsz, de ne legyél tényleg rászállva.
2010. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De azt nem érti, hogy én most konkrétan egy tűrhető viszonyt akarok összehozni Vele.
2010. febr. 27. 14:18
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ez nem egy jó helyzet:S szerintem ha nem foglalkozik veled akkor hagyd őt akkor megse érdemel..:S de hogy lettél belé szerelmes? mindig ilyen volt vagy régen jóba voltatok? amugy sztem keress másik a lányt aki viszont szeret.
2010. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, elvileg "szeretett", és nagyon fontos voltam Neki, és szinte "üldözött". Mindig keresett ,stb.
2010. febr. 27. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor talán megkérdezhetnéd tőle hogy mitől változott ennyire meg. ennyit azért scak beszélhersz vele ez nem számít "zaklatásnak"..
2010. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bérelj fel egy csajt és tegyétek féltékennyé, ha mázlid lesz akkor mind2 beléd szeret és választhatsz is majd hogy kit dugj
2010. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, még ennyire "sem engedi", hogy beszéljek Vele.
2010. febr. 27. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:

irányítsad át ezt a szerelmet(látszatra) arra a csajra akit ő a legjobban gyűlöl, akkor lehet majd vissza akar kapni


ha nem jön be akkor gyere vissza új tanácsért

2010. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát ez a csaj kész:DD hagyd őt:)

amugy hány éves avgy és ő hány éves?

2010. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő 15, én 20..
2010. febr. 27. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!