Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi baja lehetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este átmentem a barátomhoz és láttam, hogy pityereg. :( Mikor rákérdeztem nem mondta meg mi baj van, de aztán egész este olyan furcsa volt, mikor mentem el megköszönt nekem mindent és láttam rajta, hogy sírni fog. Nekem ez az egész úgy jött le, mintha meg akarná ölni magát. :S
2011. jún. 14. 04:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt mi mégis honnan tudjuk?

Kismillió oka lehetett. Családi gondok, amivel nem akar terhelni. Tanulási dolgok, vagy csak szimplán sz.r kedve volt és nem akarta a tiedet elrontani...nem tudom máskor is jellemző volt e rá?

Ha attól félsz, hogy kárt tesz magában hívd fel, vagy menj át hozzá. Már csak az is segíthet, ha ott vagy. De azzal nem segítesz neki, hogy itt írogatsz.

2011. jún. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyakorlati helyen van gondja sok emberrel, szerintem azért ilyen. Átmenni sajna nem tudok, mert most is gyakorlaton van. :S
2011. jún. 14. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj neki aranyos sms-eket :) Kicsit vidd fel az egóját, tudja meg az sms-ekből hogy mennyire fontos neked. Ez is segít már egész biztosan. Ha másképp nem a gondolatát eltereli és kicsit felvidul majd :)


Ne velünk beszélgess, inkább vele :) Ha meg nem akarja elmondani, akkor várj amíg úgy érzi hogy kimondhatja neked :) ne erőltesd csak állj mellette :)

2011. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!