Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehetett velem a baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett velem a baja?

Figyelt kérdés
A nyáron interneten megismertem egy csajt, küldtem magamról képet is, rengeteget beszéltünk msn-en, azt mondta hogy nagyon tetszem neki és találkozni szeretne velem, találkoztunk, de nem igazán tudtam vele beszélgetni zavarban voltam:D és azóta soha nem írt, nem hívott fel és nagyon ritkán van csak msn-en is online.Nem értem hogy hirtelen mitől változott meg.
2009. szept. 27. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
"nem igazán tudtam vele beszélgetni" valószínű ez volt a baja, van egy aMSN nevű program, keress rá, töltsd le, az megmutatja hogy le vagy nála tiltva és azért nincs online.
2009. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok nála letiltva, tudom a jelszavát, elmondta nekem, és megnéztem, de nem tiltott le.
2009. szept. 27. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem az volt a baja, h nem tudtatok beszélgetni. Lehet h nem voltál elég talpraesett, és lúzernak tart. A lányoknak fontos a pasi szövege...h frappáns legyen, jó kiállású, vicces...ilyenek. AZ a baj, h ezek nem voltak meg benned sztem
2009. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt egyszer ilyen, h megismerkedtem neten egy sráccal és találkoztunk de utána már nem kelett :S mi se beszéltünk sokat és volt mikor letiltottam, ha ilyen a csaj akkor lehet h nem akar semmit tőled:S

keress mást :) nem érdemes foglakozni vele:)

17/L

2009. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csalódott benned. Van ilyen. Át kell térni újabb nőkre.


Nem tudtál beszélgetni vele: ez baj. Valószínűleg kudarcként élted meg, szóval nemcsak csend volt, hanem kínos csend: még nagyobb baj.


Az msn-nek azért nincs semmi értelme, mert csak pocsékolja az idődet. Ugyanis abból, hogy msn-en valakivel tudsz beszélni, nem következik, hogy milyen lesz a találkozás élőben. Így az az msn-en töltött idő, amiben nem az élőben találkozást beszéled meg, kidobott idő (annak sincs jelentősége, hogy kapsz-e képet, mert a kép piszkosul eltérhet a valóságtól).

2009. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy tudott 3 óra személyes beszélgetés után megítélni, amit ennyi idő alatt látott az nincs 1%-a a személyemnek, főleg hogy idegeskedtem meg hülye voltam:D

Kár hogy így alakult mert piszkosul tetszik a csaj, annyira aranyos arca van:)

2009. szept. 28. 17:20
 7/8 anonim válasza:
Háát velem még nem fordult elö ilyesmi hogy zavarba kerüljek de viszont van egy jo tippem......szerintem probálj meg egy kicsit emberesedni..ugy értem hogy probálj meg nem zavarban lenni mert utánna csak neked jobb...legyél bátrabb mert a férfiakban azt szeretik a csajok ha olyan....bátor..stb tudo te azt milyen...probálj meg feloldodni mert kül nem lesz sikered!!!EZT TAPASZTALATBÓL IROM NEKED!!ha feloldocc a következő lánynál vagy ennél is sikered lesz!!!
2009. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem értem hogy tudott 3 óra személyes beszélgetés után megítélni"


3 óra?? Az első 5 percben már lényegében eldől, hogy mi lesz a kapcsolat kimenetele, csak ez a résztvevőknek még nem egészen világos (bár utólag rekonstruálva a megismerkedés első perceit jól látszik, miről beszélek). Kellemetlenül hangzik, de tény. Az msn-en viszont pont ezt a sorsdöntő első néhány percet helyettesíted több órás terméketlen nyűglődéssel.

2009. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!