Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérnétek a szülinapotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérnétek a szülinapotokra a párotoktól?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ötletem, hogy mit kérjek, párom folyton mondja, hogy mondjak már neki vmi ötletet. Mondtam ha ilyen nagy gondot okoz, ne vegyen semmit, úgyis megvan mindenem. Nektek lenne vmi ötletetek, ti mire vágynátok, hátha ihletet kapok :) húsz fölött vagyunk mindketten.
2011. jún. 14. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Audi A8-ra vágyom.
2011. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy Ford Fiesta-t kérnék

[link]

De a viccet félre téve,esetleg egy szép órát,itt tudsz nézelődni:

[link] Innen rendeltem a páromnak a szülinapjára egy gyönyörű Casio órát,nagyon örült neki...remélem segítettem


24/N

2011. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tsz-tag ***** válasza:
én prosztata masszázst kérnék...vagy egy piros lufit
2011. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Órára én is gondoltam, köszi, mindjárt megnézem mik vannak ott.
2011. jún. 14. 13:00
 5/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2011. jún. 14. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem...lehet én vagyok maradi...de kérni szülinapra? :S Akkor hol marad a meglepetés? :) Jó igaz,nekem is volt,hogy megkérdezték,de akkor is mondtam,vegyenek maguktól...a párod szerintem eléggé ismer annyira,hogy eltudja dönteni minek örülnél :) Ha pedig mindenképpen kérni szeretnél,akkor valami ékszer,vagy bérlet valahova,ha szoktál ilyen helyekre járni :)
2011. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
égi lámpást:D vagy valami egyéb kis kacatot, amire aktuálisan rá vagyok kattanva
2011. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én biliárdasztalt veszek a drágámnak, de ez más dolog.. :) Részletre persze..

Mit szeret? Vmi hobbival kapcsolatos dolog? Vagy menjetek el kettesben hajókázni, éjszakai városnézés vacsival. Sztem tök romantikus, csinálhatok képeket, tuti emlék marad évek múlva is...

2011. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy én erről az oldalról anno amikor páromnak rendeltem ezt néztem ki magamnak,csak akkor még volt fehérben is :)

[link]

2011. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, hogy én szeretem a meglepetést, és örülnék neki, ha ő maga találná ki hogy mit akar venni, én mindennek örülök. Néhány ötletet adtam neki, de sajnos azok nem jöttek össze.
2011. jún. 14. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!