Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni a barátnőm ennyi idő után? Mit tegyek h elhitessem vele h jó lesz?

Figyelt kérdés
Már 16 hónapja járok a barátnőmmel és a 2. hónapban lefeküdtünk majd azt követően még 11-szer :D (igen volt időm megszámolni) és novemberben feküdtünk le utoljára mert azóta mindig csak annyit mondd nincs kedve nem akarja...stb kifogás. A múltkor komolyabban beszélgettünk h miért nem akarja ha eddig simán benne volt és azt mondta h fél mert pisilési ingere van meg nem elég rá az idő (3 óra volt akkor) (most már van rá 5 óránk is de mégsem akar) meg egyéb dolgok. Hogyan tudnám meggyőzni h nem lesz semmi baj és jó lesz és ő is élvezni fogja mert a korábbiakban nem ment el és gondoltam az a baja de már van egy jó ötletem erre is. Szóval hogyan tudnám meggyőzni/rávenni?
2011. jún. 14. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez jó sz*r helyzet :-S
2011. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pl magyarázd el neki,hogy az az érzés természetes...nézess vele olyan filmet,illetve könyvet amiben ez megtalálható :)
2011. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki, hogy a pisilési inger a G-pont ingerlésénél teljesen normális. Sőt, ha elmegy, akár jöhet is egy kis "anyag", de nyugasd meg, hogy az nem pisi.


Nézz utána neten.

2011. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem itt más baj van, nekem ezek kifogásnak tűnnek. Én leülnék vele nagyon komolyan beszélgetni, hogy mi a helyzet!
2011. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 skarma ***** válasza:
valószínűleg rosszul csináltál valamit, és egyáltalán nem élvezte
2011. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pisilési inger tényleg annak a jele, hogy jó helyen tapogatózol. Próbálj kicsikarni 1 alkalmat azt pedig tökéletessé tenni és megismételni azt amikor úgy érezte, hogy bepisil. Ha egyszer sikerül jól elkényeztetni utána már vagy ő fog szólni, hogy szeretné vagy gond lesz... :)
2011. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem volt jó neki, ami baj. Üljetek le és kérdezd meg, hogy mivel tehetnéd élvezetesebbé, sőt kérdezz rá így, hogy mit csináltál rosszul!
2011. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is benne van a dologban h egyszer sem ment el + pisilési ingere van... már csak ez a kettő lehetőség maradt.

De valahogy el kéne érni h lefeküdjön velem és bebizonyítsam h jó lesz és el fog ő is menni meg stb.

2011. jún. 14. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:

15:31-es vagyok,

Nos nem értelmeztem rendesen amit írtál először. Ez, hogy pisilés ingere volt és ezért nem meri egy ciki indok ami érthető 1-2 hétig amíg valahogy kimondja, hogy miért nem akarja de nem fél évig. Valahogy próbálj meg vele leülni és megbeszélni, hogy mi a gond mi történt amiért ennyire elzárkózott szexuálisan feléd, akivel már ezt csinálta. Elképzelhetetlennek tartom, hogy fél évig azért ne akarjon sokszori próbálkozás után szeretkezni mert fél, hogy bepisil. Vagy nem kívánja (ebben az esetben lehet kisebb-nagyobb gond, attól függően, hogy fogja-e még egyáltalán a közeljövőben kívánni...) vagy tényleg valami rosszul sült el és fájt neki vagy valami hasonló történhetett. Akármelyik is újra beszélnetek kell erről hisz lassan másfél éves párkapcsolatotokban fél éve máris nincs szex...ez így nem fog működni az biztos.

2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Működni fog továbbra is az biztos mert nem azért járok vele h lefektessem... de ugyebár mint minden ember azért kívánom meg stb. xD na ezt jól leírtam :P de valahogy tényleg furcsállom h eddig sokszor lefeküdt velem most meg csak úgy abbamaradt minden konkrétabb ok miatt... mert nem fokozatosan csökkent h hetente 1 havonta 3 majd havonta 1 és semmi hanem egyik hétről a másikra megszűnt és úgy is maradt :S Szal tényleg nem tudom micsináljak már :S
2011. jún. 15. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!